Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітниця ЗНУ зустрілась із запорізькими абітурієнтами

Співробітниця ЗНУ зустрілась із запорізькими абітурієнтами

11.12.2018 09:11 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність візит співпраця зі школами

П’ятого грудня провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Максимова відвідала до 5 закладів загальної середньої освіти Шевченківського району, а саме: Запорізька спеціалізована школа фізичної культури І-ІІІ ступенів № 18, Запорізький навчально-виховний комплекс №64, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55, Запорізький багатопрофільний ліцей «Перспектива», Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12.

З особливим теплом її зустріли у ЗНВК № 64, випускницею якого була Юлія Максимова та де вона розпочинала свою трудову діяльність як практичний психолог.

Юлія Максимова  поінформувала учнів 11 класів про початок прийняття заяв на участь у Фотоконкурсі «Краще фото випускного класу», безкоштовні тренінги із ЗНО-2019, реєстрація на які вже незабаром розпочнеться, а також учні ознайомилися з рекламно-інформаційною продукцією ЗНУ, про структурні підрозділи, факультети та освітні послуги Запорізького національного університету.

Майбутні абітурієнти поставили запитання щодо дат проведення безкоштовних тренінгів і щодо термінів, етапів й умов проведення Фотоконкурсу на кращу світлину випускного класу в локаціях вишу, який зараз триває в Запорізькому національному університеті.

Директори шкіл щиро подякували представниці ЗНУ за цікаві й змістовні розмови з абітурієнтами й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю з вишем.

Ректорат ЗНУ висловлює подяку шановному директорату освітянської спільноти відвіданих закладів середньої освіти за щиру увагу до презентованої ініціативи та висловлені пропозиції: Молчанову Віктору Олександровичу (ЗСШФК №18), Глєзєровій Луізі Василівні (ЗНВК №64), Шевченко Вікторії Дмитрівні (ЗЗШ №55), Самілу Костянтину Миколайовичу («Перспектива»), Коваленко Оксані Миколаївні (ЗЗШ № 12).

Завдяки відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, під час візитів до освітніх закладів представниця ЗНУ дарувала інформаційні пакети, які забезпечать корисною інформацією про наш виш.