Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели зустріч студентів із роботодавцями

На біологічному факультеті провели зустріч студентів із роботодавцями

11.12.2018 12:56 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет кафедра біології лісу мисливствознавства та іхтіології працевлаштування студентів співпраця з роботодавцями

Важливим етапом підготовки фахівців на кафедрі біології лісу, мисливствознавства та іхтіології  біологічного факультету ЗНУ є знайомство студентів з усіма можливими професіями та посадами, які вони можуть обирати після завершення навчання.

Викладачі вже давно відзначають, що студенти, спрямовані на конкретні місця роботи, виявляють більшу зацікавленість у навчанні та в науковій діяльності ніж ті, хто ще вагається. Значну роль відіграє мотиваційний компонент, який спонукає особистість орієнтуватись саме на цю, а не на іншу професією. Роботодавці не залишаються осторонь цього процесу. Мотивовані молоді фахівці краще підготовлені до особливостей тієї чи іншої роботи, швидше опановують нові обов’язки та зацікавлені у результаті.

Більше ніж 75 % випускників кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології своїм першим місцем роботи обирають лісові та мисливські господарства України. Тому для знайомства студентів зі специфікою роботи на таких підприємствах на факультет завітали: директор Державного підприємства «Запорізьке лісомисливське господарство» Олександр Губницький (випускник магістратури ЗНУ за ОС «Мисливствознавство» 2016 р.) та головний лісничий господарства Артем Коваль.

Гості розповідали студентам про свої особисті професійні шляхи, поділились досвідом роботи на різних посадах. Значної уваги вони приділили вимогам, які висувають у лісництві до майбутніх співробітників.

Студенти охоче вступали в діалог із гостями. Особливо їх цікавили роботи господарства з відновлення та захисту лісомеліоративних смуг Запорізької області, боротьба з браконьєрством та протидія пожежам. Приділили увагу й розмірам заробітної плати та можливостям кар’єрного зростання.

Усі учасники були дуже задоволені заходом, а після його завершення зустрічі студенти 2-3 курсів уже конкретно спілкувалися з директором про можливість проходження практики та працевлаштування саме в «Запорізькому лісомисливському господарстві».

Марія Ползик