Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках проекту «One day at university» на біологічний факультет завітали 150 абітурієнтів

11.12.2018 14:40 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет профорієнтаційна діяльність проект «One day at university»

Минулими вихідними на біологічний факультет Запорізького національного університету завітали близько 150 абітурієнтів – старшокласників м. Запоріжжя й області. У рамках масштабного загальноуніверситетського проекту «One day at university» викладачі та студенти факультету підготували для вступників захопливу програму. Під час візиту до ЗНУ учні змогли не лише краще познайомитись із можливостями, які відкриваються перед молоддю під час навчання на біологічному факультеті, але й весело та з користю провести час.

Після привітання та знайомства з викладачами та студактивом факультету абітурієнтів запросили до ошатно вбраної конференц-зали № 307. До присутніх із привітальним словом звернулась декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик. Вона подякувала гостям за те, що у вихідний день завітали до ЗНУ, аби завчасно визначитись із майбутнім закладом вищої освіти і спеціальністю, за якою вони хочуть здобути якісну вищу освіту.

Людмила Олександрівна висловила сподівання, що з усіма присутніми на заході абітурієнтами представники вишу зустрінуться знову 1 вересня, коли ті стануть студентами омріяної спеціальності.

Перед старшокласниками з презентаціями випускаючих кафедр і спеціальностей виступили завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики, професор Віктор Лях, завідувач кафедрибіології лісу, мисливствознавства та іхтіології, професор Валерій Домніч, завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський і завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко.

Вони розповіли учням про специфіку навчання за кожною освітньою програмою, про освітній процес і бази проходження практики, наукову й міжнародну діяльність студентів факультету, а також про перспективи, які відкриваються перед його випускниками.

Крім того, абітурієнти більше дізналися про алгоритм успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема про безкоштовні пробні тренінги, які щороку проходять на базі Запорізького національного університету, та про особливості вступу-2019.

Святкову атмосферу зустрічі створили виступи талановитих студентів біологічного факультету: третьокурсника спеціальності «біологія» Олександра Григоренка та четвертокурсниці спеціальності «екологія» Марії Шевченко.

Для презентації кожної освітньої програми для запорізьких старшокласників приготували майстер-класи, воркшопи, вікторини, демонстрацію цікавих дослідів тощо. Ці заняття проводили доцент кафедри хімії Ольга Луганська, доценти кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка й Вікторія Задорожня, викладач цієї кафедри Раїса Литвиненко, доценти кафедри садово-паркового господарства та генетики Світлана Яковлєва-Носарь, Олена Дубова, Ірина Полякова, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка, асистент цієї кафедри Аліна Бережна, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Костюченко та інші.

Учасники майстер-класів і вікторин отримали солодкі призи, та кращою винагородою для них стали можливість продемонструвати свої знання і перемогти в інтелектуальних змаганнях.

Не менш сподобалася гостям факультету екскурсія до зоологічного музею ЗНУ. Його завідувач Олександр Коротя познайомив відвідувачів з унікальною експозицією музею. Дітей зацікавили опудала тварин і птахів, унікальні колекції пташиних яєць, комах та інші експонати. Вони поставили екскурсоводу чимало запитань про тваринний світ різних країн та із великим задоволенням сфотографувались на фоні експозиції.

Старшокласники подякували колективу біологічного факультету за гостинність і за цікаві заходи. Вони зазначили, що після отриманої інформації їм стало легше остаточно визначитися з майбутніми спеціальностями, за яким хочуть здобути вищу освіту.

Фотогалерея біологічного факультету:

Таміла Тарасенко