Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права

В ЕПК відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня права

12.12.2018 09:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес Всеукраїнський тиждень права

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ організували цікавий захід, пов'язаний із відкриттям Всеукраїнського тижня права. Його присвятили темі «Правова освіта – крок у безпечне майбутнє». На урочистості запросили студентів 1 та 2 курсів. Його ведучими були викладач юридичних дисциплін Даря Омельченко та студентки 3 курсу групи К 81-16 Уляна Радіонова та Єлизавета Манакова.

На початку заходу студентам запропонували переглянути відеоролик «Права людини», завдяки якому глядачі побачили реальну життєву ситуацію. Після цього Дар’я Омельченко анонсувала план проведення заходу. Згідно з ним, спершу студенти мали продемонструвати знання щодо своїх прав та обов’язків. Також за допомогою анаграм молодь підтвердила знання термінології з теми «Правознавство». До речі, учасники заходу мали показати не тільки обізнаність у справах юридичних, а й у музиці: підібраній мелодії давали правову оцінку.

У наступній грі «Право на кожен день» були розглянуті ситуації, які трапляються з присутніми щодня та яким потрібно було також дати правову оцінку. Останнім завданням було «Право в казках», де називали казку, а студенти визначали, які права там визнаються, а які порушуються. Після цікавих і пізнавальних ігор студенти подивилися продовження відеоролику «Права людини» та отримали солодкі призи за свою старанність.

Вероніка Агапова