Анонси / Новини / Кіноклуб «РАДУГА»

Кіноклуб «РАДУГА»

11.12.2018 11:47 - 2018-12-22 23:00

Кіноклуб «РАДУГА» продовжує зустрічі друзів та запрошує нових учасників 22 грудня, субота, з 12:00 до 15:00, вул. Гоголя, 118, 1 поверх, актова зала факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (БК Дроб’язко).

У програму зустрічі:

художній фільм «Крістофер Робін», 2018 рік

Режисер: Марк Форстер,

сценарій: Том Маккарті,

за романом Алана Мілна

«Крістофер Робін» - американський комедійно-драматичний фільм за сюжетом книг Алана Мілна про Вінні-Пуха. Весела та оригінальна фантазія на тему дорослого життя всесвітньо відомого хлопчика Крістофера Робіна та його плюшевих друзів із Великого лісу.

Головні ролі у фільмі зіграли Юен МакГрегор, Хейлі Етвелл, Бронте Кармайкл, Марк Гейтісс, Олівер Форд Дейвіс, Ронкі Адеколуехо, Едриан Скарборо, Роджер Ештон-Гріффітс, Кен Нвосу, Джон Дагліш.

Світова прем'єра фільму відбулася 2 серпня 2018 року.

За сюжетом, маленький мрійник Крістофер Робін подорослішав і тепер живе в Лондоні з дружиною та дітьми. Крістофер з головою занурився в нудну роботу, зовсім забув про радощі життя та своїх плюшевих друзів з Великого лісу: Вінні-Пуха, свинку Роха, Тигру, Кролика, віслючка Іа, Кенгу, Ру та інших. Але одного дня, коли проблеми буквально поглинають Крістофера з головою, Вінні-Пух приходить на допомогу до свого старого друга. Хоча насправді, допомога потрібна і самому Вінні, який втратив друзів і ніяк не може їх знайти…Фільм «Крістофер Робін» (2018) цікава, світла та життєствердна пригода/, яка сподобається як дітям, так і дорослим.

Фільм дуже зворушливий, сімейний, дитячий і дорослий одночасно. Гарна музика, казковий сюжет, який відбувається в лондонському сьогоденні, улюблені іграшки для дуже багатьох дітей і дорослих.

І що дуже важливо, вчить повертатися до себе справжнього, залишатися вірним загальнолюдським цінностям, зберігати доброту і неординарність, допускати можливість неможливого у своєму житті.

Сучасний, реалістичний, казковий одночасно.Такім бачиться цей фільм.

Довідка

Кіноклуб «Радуга» працює в партнерстві з факультетом соціальної педагогіки та психології ЗНУ з 2012 року. Наші зустрічі відбуваються один раз на місяць, кожної останньої суботи. Фільми добираються такі, що розвивають, сприяють розумовому процесу, розширюють світогляд. Учасники зустрічей – діти, їхні батьки, родичі та друзі, студенти та викладачі вищих навчальних закладів та шкіл, фахівці в галузі кіномистецтва і ті, хто працює з дитячими колективами. Діти дорослішають і фільми (теми для обговорення) теж стають більш дорослими.

Кіноклуб «Радуга» - це територія культурного спілкування, розвитку творчого мислення, розширення світогляду людей різних поколінь і соціальних верств, всіх, хто цікавиться питаннями кіноосвіти та її впливом на розвиток творчого потенціалу людини. Приєднуйтесь!

контактні телефони 095 046 6163, 050 582 2147