Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників ЕПК організували екскурсію до наукової бібліотеки вишу

Для першокурсників ЕПК організували екскурсію до наукової бібліотеки вишу

13.12.2018 13:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж наукова бібліотека Тиждень права візит

Дванадцятого грудня у рамках проведення Тижня права для першокурсників Економіко-правничого коледжу провели тематична екскурсія до наукової бібліотеки ЗНУ.

Екскурсія була пов’язана не лише з проведенням у коледжі Всеукраїнського тижня права, а й із 70-річчям прийняття Загальної декларації прав людини, яка традиційно відзначається 10 грудня.

В екскурсії взяли участь студенти факультетів туризму, соціальної роботи та фінансів, яким провідний бібліограф наукової бібліотеки Тетяна Рєпка  провела огляд літератури, пов’язаної з правом. Серед величезної кількості різноманітної наукової та навчальної літератури, а також періодики був навіть представлений окремий розділ, який стосується прав людини. Сюди, за словами Тетяни Валеріївни, студенти можуть звернутися для пошуку потрібної літератури з різних галузей права під час написання наукових робіт чи рефератів.

Після екскурсії студенти навчилися працювати з електронним каталогом наукової бібліотеки. Про особливості його функціонування та пошук літератури в електронному каталозі студентам розповіла заступник директора наукової бібліотеки Оксана Агоян.

Катерина Дмитренко