Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учені юридичного факультету відвідали презентацію унікального фахового видання та передали його до наукової бібліотеки вишу

14.12.2018 11:36 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет унікальне правове видання верховенство права

Чотирнадцятого грудня представники юридичного факультету передали до наукової бібліотеки ЗНУ унікальне видання – україномовний переклад книги американського професора Пола Гаудера «Верховенство права в реальному світі». Дослідження Пола Гаудера стосується багатьох проблемних питань верховенства права, починаючи з філософського осмислення категорії «верховенство права», продовжуючи нормативним його закріпленням. Також у книзі пропонується інструментарій для вимірювання верховенства права в конкретному суспільстві.

Варто відзначити, що підготовка цього проекту стала можливою завдяки ініціативі Всеукраїнської громадської організації «Європейський центр верховенства права», яка вже протягом тривалого часу опікується проблематикою верховенства права. Також її пріоритетними напрямами є освіта, наука, благодійність.

Представники юридичного факультету мали можливість одними із перших серед вітчизняних правників отримати примірники цього унікального видання під час його презентації в Конституційному Суді України в рамках Всеукраїнського тижня права. Під час заходу організатори наголосили, що це видання є вкрай вчасним та актуальним. До речі, англомовний варіант побачив світ у 2016 році. Переклад книги української мовою здійснили представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Це стало посильним внеском у розбудову справедливої держави. Видання розраховане на широке коло правників, а також всіх осіб, які поглиблено досліджують проблемні питання верховенства права.

Юридичний факультет