Анонси / Новини / До ЗНУ завітають іноземні партнери вишу – представники Аньхойського педагогічного університету (Китай)

12.12.2018 11:22

Дата: 19 грудня
Початок: 10.00 та упродовж дня

Із метою зустрітися із запорізькими партнерами, обговорити подальші перспективи розвитку Школи Конфуція, що діє на базі ЗНУ, та привітати всіх із зимовими святами до вишу завітають представники Аньхойського педагогічного університету (Китай). Склад делегації: проректор Аньхойського педагогічного університету Лу Лін, декан факультету міжнародних обмінів та співробітництва Хуанг Шенгіхонг, декан факультету іноземних мов Жанг Деранг, завідувач кафедри російської мови Рен Лісіа й директор підрозділу міжнародних обмінів і співробітництва Лі Їмінг.

10.00 – офіційна зустріч китайської делегації із ректором ЗНУ Миколою Фроловим і представниками адміністрації вишу (навчальний корпус №1, ректорат);
11.00 – благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая в ЗНУ (біля спорткомплексу);
11.30 – урочистості в Школі Конфуція (навчальний корпус №6, 2 поверх);
12.30 – концерт на честь візиту китайської делегації (навчальний корпус №3, ауд. 307);
16.00 – офіційне відкриття головної ялинки ЗНУ (за участю представників китайської делегації);
17.00 – зустріч іноземних гостей із запорізькими слухачами Школи Конфуція (навчальний корпус № 6, класи Школи Конфуція).