Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізьким школярам розповіли про переваги навчання в ЗНУ

Запорізьким школярам розповіли про переваги навчання в ЗНУ

18.12.2018 13:28 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність

Тринадцятого та чотирнадцятого грудня провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Максимова відвідала 10 закладів загальної середньої освіти Шевченківського та Дніпровського районів, а саме: Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 89, Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №73, Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Козацький ліцей"», Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 30, Запорізьку гімназію № 50, Запорізький навчально-виховний комплекс №60, Запорізький навчально-виховний комплекс №42, Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 77, Запорізьку загальноосвітню школу I-III ступенів № 95 і Запорізький ліцей №34.

Під час зустрічей абітурієнтам повідомила про Фотоконкурс на краще фото випускного класу в локаціях ЗНУ, організований для них в університеті та про безкоштовні пробні тренінги із написання ЗНО, які щорічно проходять на базі вишу і на які можна зареєструватись із 14 січня. Діти зацікавились отриманою інформацією та ставили питання.

Також старшокласники дізналися про матеріально-технічну базу університету та про умови для освітньої, наукової, творчої та спортивної самореалізації, розвиток студентського самоврядування Запорізького національного університету.

Крім того, абітурієнти отримали рекламно-інформаційну продукцію, надану відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування вишу. Юлія Максимова запросила старшокласників відвідати День відкритих дверей у ЗНУ, який планується у квітні 2019 року.

Директори шкіл подякувало представниці вишу за вичерпну й актуальну інформацію та висловили сподівання на подальшу співпрацю із Запорізьким національним університетом.

Відділ доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування