Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету – серед організаторів конкурсу дитячих малюнків на патріотичну тематику

Сімнадцятого грудня в Запорізькій обласній державній адміністрації підбили підсумки обласного конкурсу дитячих малюнків на патріотичну тематику. Уже третій рік поспіль цей важливий патріотично-виховний захід проводиться представниками Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та юридичного факультету Запорізького національного університету.

Переможців у всіх номінаціях конкурсу – представників закладу дошкільної освіти, закладів освіти середньої ланки та закладів вищої освіти І-ІІ рівні акредитації – нагородили під час урочистої церемонії в облдержадміністрації. Серед його переможців була й представниця Економіко-правничого коледжу Аліна Пирожкова.

На початку заходу фіналістів конкурсу й представників запорізьких закладів освіти привітали начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталія Власова та декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць.

Тетяна Олександрівна відзначила, що співробітники юридичного факультету надають великого значення правопросвітницькій роботі серед молоді та її патріотичному вихованню. Тому проведенню цього конкурсу приділяють особливу увагу. Декан наголосила, що з кожним роком зростає кількість поданих на конкурс робіт, розширюється географія конкурсу, зростає мистецький рівень поданих на розгляд журі малюнків. Вона висловила сподівання, що конкурс і надалі розвиватиметься й наступного року проводитиметься відразу в кількох номінаціях.

Вітаючи учасників заходу, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова зазначила, що національно-патріотичне виховання наших дітей повинно розпочинатись ще змалечку. Тільки за таких умов ми зможемо зростити гідне покоління щирих патріотів.

- Проведення конкурсу малюнків саме на патріотичну тематику вже стало для нас доброю традицією. Приємно, що з кожним роком все більше дітей та молоді долучаються до нього. Рада сьогодні вручити нагороди аж 30 нашим талановитим юним учасникам. Пам’ятайте, ви кращі з кращих, – зазначила  вона.

Також Наталія Власова подякувала представникам юридичного факультету, зокрема його декану Тетяні Коломоєць за дієву участь в організації конкурсу й висловила сподівання на плідну співпрацю в майбутньому, яка б сприяла подальшому патріотичному вихованню дітей запорізького краю.

У І-му, відбірковому, турі конкурсу цього року взяли участь понад 150 дітей дошкільного, шкільного віку та студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Після підбиття його підсумків, серед усіх учасників до ІІ туру було обрано 30 робіт. Уже серед них спеціальна конкурсна комісія визначила переможців.

У результаті переможцями обласного конкурсу малюнків стали 22 вихованці закладів дошкільної освіти, сім представників закладів середньої освіти та одна студентка Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Першокурсниця спеціальності «правознавство» ЕПК Аліна Пирожкова гідно представила свій коледж, ставши кращою у своїй віковій групі. За активну участь у конкурсі та сприяння в його проведенні Почесною грамотою також були відзначені представники Економіко-правничого коледжу.

Наприкінці заходу його організатори й переможців конкурсу зробили спільне фото на згадку й висловили сподівання на продовження успішної співпраці.

Фотогалерея: