Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З початком естафети новорічних свят Вас вітає ректор ЗНУ Микола Фролов (ВІДЕО)

З початком естафети новорічних свят Вас вітає ректор ЗНУ Микола Фролов (ВІДЕО)

19.12.2018 11:39 Все Головні новини

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця – одним із найсвітліших і найрадісніших свят, яке дарує нам відчуття дива й казки! Нехай цей прекрасний день принесе до Ваших осель радість, світло і приємні несподіванки. Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання! Миру вам і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить вас і благословить вас на добрі справи. А процвітання Запорізького національного університету стане тією світлою метою, яка єднатиме нас у наших активних починаннях, даруватиме натхнення на щодень і радість від утілених у життя проектів.