Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету привітали першокласників із Днем Святого Миколая

20.12.2018 08:46 Все Головні новини Факультети Філологічний Філологічний факультет візит співпраця зі школами свято

Узимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, одержують солодощі, замовляють подарунки під ялинку та чекають чогось чарівного і дивного. Саме у такий святковий день завітали у гості до першокласників Запорізької загальноосвітньої школи № 90 ( класний керівник – Олена Божко) студенти-перекладачі філологічного факультету разом зі своїм куратором – доцентом кафедри української літератури Іриною Бакаленко.

Свято розпочалось із ранкової зустрічі: кольорові цеглинки SIX BRICKS допомогли з’ясувати, які новорічні свята знають учні, які символи новорічних свят асоціюються у них з кольорами цеглинок (зелений колір – ялинка, жовтий – новорічні вогники, жовто-гарячий – мандаринки, синій – сніг, червоний – святий Миколай, блакитний – кольорові новорічні кульки).

Студентки Єлизавета Кучеренко та Світлана Никифорова розповіли учням про те, хто такий святий Миколай, про походження свята та традиції його святкування у різних країнах. Зворушливою була і розповідь про дитинство маленького Миколки, який рано втратив і батька, і матір, але постійно намагався допомагати бідним.

Перепочити й отримати «заряд бадьорості» школярикам допомогла новорічна руханка «Танці-зігріванці», яку з задоволенням виконували як учні, так і студенти.

Продовжилось свято конкурсами та інтерактивними вправами: першачки дуже швидко та вправно відгадували новорічні загадки, а конкурс «Лови сніжки» допоміг швидше «дібратись» святому Миколаю на свято дітей. Завітавши на свято, Миколай поцікавився у школярів, хто і як себе поводив протягом року, чи допомагали вони батькам, чи були слухняними, вихованими, чемними та доброзичливими – і за гарну поведінку усі школярі отримали подаруночки.

Родзинкою свята стали новорічні ялинкові прикраси, які школярі розмальовували та писали на них свої побажання миру, добра, злагоди, добробуту, нових друзів, щастя. Завершився захід презентацією дитячих малюнків та отриманням солодких призів за роботу. А фото на пам’ять викликали захоплення як у студентів, так і дітлахів. Першачки прощалися зі студентами і питали, коли будуть наступні зустрічі.

Філологічний факультет