Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління нагородили найактивніших студентів

На факультеті соціології та управління нагородили найактивніших студентів

20.12.2018 11:44 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління студентська рада нагородження

Дев’ятнадцятого грудня на факультеті соціології та управління  ЗНУ підбили підсумки року та нагородили найактивніших студентів. На початку заходу до вітального слова запросили декана факультету Максима Лепського, заступника декана з виховної роботи Олену Маловічко та куратора волонтерського руху Ганну Бойко. Вони привітали всіх присутніх із прийдешніми святами та висловили своє захоплення чудовими та надзвичайно талановитими студентами, побажали такої ж плідної роботи в наступному році.

Після приємних слів від викладачів перейшли до нагородження. Студентська рада заохотила активістів іменними та колективними грамотами. Голова «Студентського серця» Катерина Васюкова відзначила юних волонтерів, голова Ліги молодих політологів Віктор Коваль – майбутніх політиків і державотворців, голова факультетського телебачення F-TV Анна Кобець – відео-монтажерів, сценаристів та ведучих. Голова профорієнтаційного сектору Крістіна Оніщенко – студентів, які люблять ФСУ всім серцем і  готові щодня розповідати про рідний факультет. Голова культурно-масового сектору Ілля Горобцов нагородив усіх учасників Кубка першокурсника, а голова спортивного сектору Олексій Яковенко відзначив переможців університетських змагань із різних видів спорту.

Не залиши без уваги і студентську раду, якій у 2018 році вдалось  втілити в життя всі заплановані заходи та навіть більше. Голова студради Єгор Гуков нагородив Раїсу Волошину (інформаційний сектор), Сніжану Бондаренко (НТСА ДМВ ФСУ), Анастасію Міщенко (навчальний сектор), Катерину Васюкову (волонтерський сектор), Анну Кобець (F-TV), Валентину Мащиц (Профспілка), Крістіну Оніщенко (профорієнтаційний сектор), Віктора Коваля (ЛМП), Едуарда Бойка (екс-голова Студради), Іллю Горобцова (культурно-масовий сектор) та Олексія Яковенка (спортивний сектор).

Також  студенти переглянули відеоролик з усіма пам’ятними датами та заходами 2018 року.

Студентська рада продовжить свою активну роботу в наступаючому новому році й запевняє, що їй ще є чим дивувати студентів!

Факультет соціології та управління