Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Святого Миколая представники біологічного факультету завітали до Обласного центру соціальної реабілітації

20.12.2018 13:27 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет волонтерська діяльність день Святого Миколая свято

Викладачі та студенти біологічного факультету ЗНУ традиційно багато уваги приділяють волонтерській діяльності, допомозі тим, хто її потребує. На постійних засадах вони опікуються Обласним центром соціальної реабілітації дітей, приїздять туди з подарунками, прагнуть подарувати дітям свято. Тож, звісно, вони побували там і на День Святого Миколая.

Цій поїздці передувала значна підготовча робота: на факультеті активно провели збір коштів, у якому взяли участь як викладачі, так і студенти. Для дітей підготували подарунки, виготовлені власними руками, придбали, за домовленістю з керівництвом центру, потрібні речі й солодощі, розробили сценарій, аби провести цікаву зустріч з дітлахами.

Не залишилися осторонь від організації цієї події й участі в ній декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступники декана біологічного факультету: доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка, старший викладач кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Бойка й асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, а також доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики Олена Войтович, асистент цієї кафедри Максим Мельник, доцент кафедри хімії Тамара Панасенко й старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Андрій Домніч.

В активній підготовці до проведення свята взяли студенти 4 курсу спеціальності «біологія» Наталія Грома, Тетяна Риженьких та Юлія Коновальська і першокурсник Радіон Корж.

У день Святого Миколая в обласному центрі соціальної реабілітації дітей влаштували справжнє свято. Аби привітати його вихованців, до закладу завітали заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Комісаров, начальник служби у справах дітей Антоніна Матвєєва, інші посадовці, представники запорізьких підприємств, установ й громадських організацій.

Під час святкової програми малі вихованці центру продемонстрували свої таланти, виступивши з вокальними й хореографічними номерами. А для них самих приємним сюрпризом стало те, що на свято завітав український актор, телеведучий Володимир Горянський.

На дітей під час свята очікували новорічні пригоди, цікаві конкурси, подарунки та спільні фотографії на згадку.

Представники біологічного факультету щиро зраділи нагоді подарувати дітям свято. Вони запевнили, що й надалі планують підтримувати тісні зв’язки з центром і допомагати його вихованцям.

Фотогалерея: