Анонси / Новини / Дітей співробітників ЗНУ запрошують на новорічну казку

Дітей співробітників ЗНУ запрошують на новорічну казку

17.12.2018 15:19

Дата: 22 грудня
Початок: 10.00
Місце проведення: навчальний корпус № 8 (вул. Гоголя, б. 118)

Навчальний театр кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ спільно з адміністрацією вишу та представниками первинної профспілкової організації запрошує всіх дітей та їхніх батьків на новорічне свято!

На вас чекає святкова інтермедія біля ялинки з казковими героями, дідом Морозом і Снігуронькою. А також – новорічна казка «Дюймовочка» (за мотивами відомої казки Г. Х. Андерсона), яку підготували студенти 3 курсу кафедри акторської майстерності.
Керівники курсу: заслужена артистка України Надія Стадніченко й заслужений артист України Віктор Гончаров.
З усіх питань, пов’язаних із проведенням подальших новорічних вистав від студентів факультету СПП, звертатися за телефоном: 787-51-85.