Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ незабаром розпочнуть роботу курси з вивчення польської мови за рівнем А2

У ЗНУ незабаром розпочнуть роботу курси з вивчення польської мови за рівнем А2

21.12.2018 15:51 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов курси

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ запрошує на курси з  вивчення  польської  мови  студентів, тих, хто вже працює або планує вступати до вишу, та всіх охочих покращити свої мовні навички.

Заняття на курсах розпочнуться з 12  січня і будуть передбачати  базову підготовку з граматики, лексики і розмовної практики. Курси триватимуть  два з половиною місяці, їх вартість складає 2 тисячі 470 гривень. Заняття будуть проходити по середах у 18.00 і по суботах о 13.30. Наприкінці курсів після здачі тестів слухачі отримають сертифікати рівня А2 і всі бажаючі зможуть продовжити заняття за рівнем В1.

Крім того, нагадаємо, що у  Центрі можна вивчати також англійську,  іспанську, турецьку мови. Загалом, Центр пропонує різні послуги, серед яких: загальний курс англійської мови для студентів, школярів та всіх бажаючих (від рівня А1 і далі), курс іспанської, турецької, польської мови ( рівень А1- В1), інтенсивний курс англійської мови для студентів 1 курсу (40 академічних годин). Загальні курси розраховані на 3,5 місяців, що складає 120 академічних годин, а інтенсивні курси – 2,5 місяці – 80 академічних годин. Перед початком занять слухачі проходять тестування і за його результатами потрапляють в групу відповідно до свого рівня. Заняття проходять   у вечірній час з 18.00 до 20.40 у групах. Крім того, курси Центру дають гарну можливість оновити свої знання з іноземної мови, якщо  довго не було розмовної практики. Слухачі під час навчання  працюють над  граматикою, лексикою, читанням, аудіюванням, письмом, а також працюють у парах, групах, моделюють ситуації та займаються розмовною практикою.

Зауважимо, що після завершення курсів і успішного проходження тестування  слухачі отримають відповідні сертифікати і можуть далі опановувати мову на інших рівнях.

Тож всі охочі, хто хоче опанувати або підтягнути рівень знання іноземної мови, можуть не зволікати, а  звертатись до Центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що знаходиться за адресою: вул. Жуковського, 66а, 2 корпус ЗНУ (108 аудиторія, 2 корпус) або за телефоном: 289-12-95, 0662905621.

E-mail: civim.dpodop@znu.edu.ua

Сайт: http://sites.znu.edu.ua/child-advance