Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ підтримали світову акцію

Студенти ЗНУ підтримали світову акцію

21.10.2008 14:48

17-го жовтня у ЗНУ, як і по всій Україні, пройшла акція «Піднімись та дій проти бідності» з нагоди Міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй з боротьби з бідністю.
Минулого року в цей день більше 43,7 мільйонів людей у 127 країнах світу зібрались разом під гаслом подолання бідністі, неписемністі, голоду та небезпечних хвороб. Ця акція була визнана «найбільшою подією само-мобілізації людей», вписаною в історію Всесвітньої Книги рекордів Гіннеса.
У ЗНУ організторами «Піднімись та дій проти бідності» стали студенти IV курсу факультету журналістики – Марія Корнієнко, Олександра Зборовська, Лідія Пихтєєва, Ольга Кайда та В’ячеслав Малінов.
За їх ініціативою на ганку II корпусу зібрались майже сто студентів, які заслухали уривок з Декларації Тисячоліття Організації Об’єднаних Націй.

Свою солідарність зі світовою акцію з ліквідації бідності наші студенти засвідчили одягши значки з відповідною символікою.

Катерина Гопенко
Фото: Олександр Карп’юк