Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вельмишановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету!

22.12.2018 14:00 Все Головні новини

Від усього серця щиро вітаємо із прийдешнім світлим святом Різдвом Христовим усіх тих, хто святкує його 25 грудня!

Хай це найсвітліше зимове свято принесе у ваші домівки мир, щастя, добробут і стабільність, здоров'я всім рідним, сповнить вас радістю та світлими надіями та буде для вас щедрим на радість і творчу наснагу!

Нехай неодмінно втіляться у життя всі Ваші світлі наміри, здійсняться побажання здоров'я і щастя, що їх щедро зичитимуть у святкові дні! А наша українська держава хай буде щасливою й сильною на благословенній рідній землі під мирним небом!