Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З Новим роком і Різдвом Христовим!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

28.12.2018 15:30 Все Головні новини Привітання свято Новий рік Різдво Христове

Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету! Напередодні казкових зимових свят щиросердно вітаємо Вас із прийдешнім Новим, 2019, роком та Різдвом Христовим!

Ми гідно завершуємо 2018 рік, доклавши максимум зусиль для процвітання й подальшого розвитку університету. Початок 2019 року ми зустрічаємо виходом на якісно новий рівень, завдяки об’єднанню з Запорізькою державною інженерною академією, а отже, збільшенню контингенту студентів, розвитку наукового потенціалу, зміцненню матеріальної бази. Нам є чим пишатися й до чого прагнути, переконані, що й надалі нас очікує не лише творча й відповідальна праця, але й нові здобутки та перемоги.

Тож нехай Новий рік принесе у ваші домівки мир, щастя, добробут і стабільність, здоров'я усім рідним та буде для вас щедрим на радість і творчу наснагу.

Нехай неодмінно реалізуються всі ваші світлі наміри, будуть втілені в життя добрі справи, здійсняться побажання здоров'я і щастя, що їх щедро зичитимуть у ці святкові дні, а наша українська держава буде щасливою й процвітає на благословенній рідній землі під мирним небом!