Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти біологічного факультету завітали до притулку для тварин-інвалідів

Студенти біологічного факультету завітали до притулку для тварин-інвалідів

28.12.2018 09:05 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет волонтерська діяльність соціальна акція

Напередодні зимових свят представники біологічного факультету ЗНУ продовжують активну волонтерську діяльність. Вони відвідали притулок для безхатніх тварин-інвалідів «Дай лапу, друже» (@day_lapu) та привезли подарунки, які необхідні його мешканцям, аби вони змогли пережити морози.

На факультеті провели збір коштів для придбання необхідних товарів, розповсюдивши інформацію через соцмережі. До акції долучилися як студенти, так і його викладачі й керівництво: декан факультету, професор Людмила Омельянчик, заступники декана: доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Максим Малько, доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева, а також старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Андрій Домніч.
У результаті до притулку до тварин завітали студенти-активісти біологічного факультету Родіон Корж, Валерія Гайшинець й Інна Аврамець. Керівництво притулку щиро подякувала представникам ЗНУ. Своєю чергою, представники біологічного факультету закликають усіх не бути байдужими й допомагати тим, хто потребує підтримки.