Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики діють два потужні проекти – «БАРЖа» і «НЕумовно»

На факультеті журналістики діють два потужні проекти – «БАРЖа» і «НЕумовно»

08.01.2019 17:11 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики проектна діяльність інтернет-радіостанція «Юніверс» веб-портал «Пороги»

Минулий рік став дуже плідним для факультету журналістики ЗНУ в сенсі професійної творчості. Одразу два потужних журналістських проекти Запорізького національного університету, за підтримки Посольства США в Україні, стартували у 2018 році і триватимуть у новому 2019-му. Перший – це річний цикл щотижневих радіопрограм «НЕумовно», присвячених тим темам і людям, які мало представлені у мейнстрімних медіа. Другий – Бюро аналітично-розслідувальної журналістики (БАРЖа), яке працює над створенням якісних медійних текстів на конфліктно-чутливу тематику.

Проект «НЕумовно» інтернет-радіостанції «Юніверс» передбачає в, основному, формат радіоінтерв’ю. Його героями вже стали неординарні люди, які, попри всі умовності – суспільні, культурні, територіальні, професійні, релігійні, – є успішними у своїй галузі в нашому місті чи регіоні загалом. Це –  і внутрішньо переміщені особи, і колишні бійці АТО, і неординарні вчителі, журналісти, громадські діячі. Усі, хто шукає небанальну інформацію про своє місто і його цікавинки, вам – до нас.

Сторінка проекту – за покликанням: http://universe.zp.ua/?cat=2672

Проект «БАРЖа» (Бюро аналітично-розслідувальної журналістики) є майданчиком для напрацювання журналістських умінь найкращими студентами факультету у написанні аналітичних текстів та журналістських розслідувань. Ці журналістські жанри надзвичайно ресурсоємні, потребують і від журналіста, і від читача чимало часу, уваги, і критичного мислення.

Факультет журналістики разом із ГО «Спілка молодих незалежних журналістів» поставили собі за мету підготовку журналістів-професіоналів, які будуть компетентними, зокрема і в аналітиці, і в розслідуваннях.  Веб-портал «Пороги» є платформою для роботи БАРЖі. Тематика матеріалів стосується конфліктно-чутливих тем: дітей-сиріт, безхатченків, колишніх ув’язнених і наркозалежних людей, людей із інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО та їхніх сімей тощо.

Сторінка проекту – за покликанням:  http://porogy.zp.ua/category/top_news/barzha/

Долучайтеся до ініціатив факультету журналістики. Цікаве, вдумливе і різноманітне читання та слухання буде забезпечено!

Факультет журналістики