Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив Запорізького національного університету вітає ректора Миколу Фролова з ювілеєм! (ВІДЕО)

09.01.2019 14:00 Все Головні новини

Викладачі, співробітники, студенти та випускники Запорізького національного університету вітають ректора вишу, професора Миколу Фролова із 60-річчям!

Вельмишановний Миколо Олександровичу! Ваш День народження – чудова нагода не лише побажати, аби доля й надалі була прихильною до Вас, даруючи радість життя, але й засвідчити Вам нашу щиру повагу як патріоту рідної держави, висококваліфікованому фахівцю, талановитому науковцю й досвідченому адміністратору, який дбає не лише про процвітання Запорізького національного університету, але й про розвиток освітянської галузі України.

2018 рік був для Вас плідним на здобутки, адже завдяки невтомній праці, насназі та високому професіоналізму Ви органічно поєднували важливі обов’язки керівника провідного закладу вищої освіти Півдня України та народного депутата України, дбаючи про всіх тих, чиї інтереси представляєте на всеукраїнському рівні.

При цьому Запорізькому національному університету є чим пишатися за результатами минулого року: розширення векторів міжнародної співпраці, зміцнення матеріально-технічної бази, що дозволило модернізувати освітній процес, розвиток студентського самоврядування, формування комфортних умов для роботи й навчання – це далеко неповний перелік здобутків колективу під Вашим керівництвом. До того ж, Вами проведена величезна робота щодо об’єднання ЗНУ та Запорізької державної інженерної академії, завдяки чому було започатковано створення оновленого сучасного потужного закладу вищої освіти, перед яким відкриваються нові горизонти задля розвитку й удосконалення.

Ми вдячні долі, що нам випала честь працювати й навчатися під Вашим керівництвом, за Вашої підтримки й допомоги та від усього серця бажаємо Вам щастя і благополуччя, невичерпності життєвої енергії, яку Ви щиро випромінюєте, надійної підтримки рідних, друзів і колег!

Нехай доля буде щедрою і прихильною до Вас, несе Вам многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх Ваших мрій і сподівань!

P.S. А тепер – слово самому імениннику – Миколі Олександровичу Фролову: