Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковці Інженерного інституту ЗНУ взяли участь у І Міжнародному проекті «Швидкий старт для України»

Науковці Інженерного інституту ЗНУ взяли участь у І Міжнародному проекті «Швидкий старт для України»

Науковці Інженерного інституту ЗНУ взяли участь у І Міжнародному проекті «Швидкий старт для України»
11.01.2019 14:29 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ кафедра теплоенергетики та гідроенергетики міжнародна співпраця міжнародний проект стажування

У рамках реалізації міжнародного проекту «Швидкий старт для України» відбувся візит делегації до м. Магдебург (Німеччина), організаторами якого виступили Запорізька міська рада та Магдебурзький муніципалітет. До складу делегації з України входили представники закладів вищої освіти міста та Запорізької міської ради. Інженерний інститут (тоді ЗДІА) представляв завідувач лабораторією енергоефективних технологій кафедри теплоенергетики та гідроенергетики Сергій Ільїн.

Стажування проходило з 9 по 13 грудня в Інженерній палаті м. Магдебург (ФРН), де доцент Сергій Ільїн став активним учасником у workshop «Енергоефективність та муніципалітет: стратегії для Запоріжжя та Магдебурга». Основну увагу workshop було приділено обміну досвідом в області енергоефективності муніципалітетів.
Під час стажування для представників закладів вищої освіти Запоріжжя організували зустрічі у ЗВО міста Магдебург: в Університеті Отто фон Геріке та у Вищій школі Магдебург-Стендаль. Під час ознайомчих екскурсій українським науковцям представили лабораторну базу навчальних закладів землі Саксонія-Ангальц та обговорили з ними навчальні плани, що використовуються для підготовки інженерів-енергоменеджерів в Німеччині та Україні.
Результатом стажування Сергія Віталійовича в м. Магдебург став не лише отриманий досвід передової європейської країни з питань впровадження енергоефективних технологій, а й попередня домовленість з представниками муніципалітету, керівництвом Інженерної палати та закладами вищої освіти м. Магдебург в продовженні та поглибленні співпраці в галузі підготовки кваліфікованих інженерів-енергоменеджерів.
Проект «Швидкий старт для України» не завершено. У цьому році планується продовжити співпрацю з Інженерною палатою м. Магдебург (ФРН) і науковці Інженерного інституту ЗНУ, безумовно, візьмуть у ньому участь.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2385870661442313

Інженерний інститут ЗНУ

Схожі новини