Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК на різдвяних канікулах побували у Львові

Студенти ЕПК на різдвяних канікулах побували у Львові

15.01.2019 13:55 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж виховна робота дозвілля екскурсія

Щороку адміністрація Економіко-правничого коледжу ЗНУ організовує цікаві поїздки на канікулах для своїх студентів. Цей рік не став винятком: майже півсотні студентів різних курсів та спеціальностей під керівництвом викладачів Лариси Ніколаєвої, Лілії Козак, Ірини Шпуганіч і Лариси Птіциної святкували Різдво в м. Львові.

8 січня місто зустріло екскурсантів яскравою ілюмінацією, засніженою бруківкою, запашною кавою, веселими піснями та ярмарком, що був зовсім недалеко від хостелу. Сам хостел був оформлений у лицарському стилі з каміном та дерев’яними балками на стелі, але оснащений дуже сучасно.

Ця подорож була продумана до дрібниць: кожен день мав насичену програму і завжди поруч супроводжувала гід – пані Ольга, яка розповіла дуже багато цікавих фактів з історії, з його культури, літератури, географії та мистецтва. За освітою вона – фахівець із видавничої справи, тому багато уваги приділила історії книгодрукування у Львові. Це було дуже корисно для студентів коледжу, що навчаються на спеціальності «журналістика» освітньої програми «видавнича справа та редагування».

Третина групи складалася зі студентів спеціальності «туризм», і Лариса Георгіївна, їхня керівник виробничої практики, зазначала, що отримані знання з організації турів вони зможуть використати для виконання практичних завдань під час практики.

Знайомство зі Львовом розпочалося з Високого замку, звідки вони змогли побачити місто з висоти пташиного польоту. Потім відвідали Собор Святої Ольги і Єлизавети, побудований в неоготичному стилі, та Собор Святого Юрія з його підземеллям. У перший день візиту відвідали музей-аптеку, у якій функціонує звичайна аптека, а також таємна лабораторія, де виготовляють жартівливі  пігулки від лінощів, від нудної роботи, пігулки для легкого навчання, щастя та душевного спокою.

Наступного дня тур продовжився по трьом замкам, що знаходяться в передмісті Львова. Побували в Золочівському замку з його Китайським палацом, де знаходиться унікальна експозиція Східних культур (витвори мистецтва з Китаю, Японії, Індії, Єгипту), оглянули Підгорецький замок, де знімався фільм «Д`Артаньян і три мушкетери» та обідали, як справжні королі, в Олеському замку. Студенти побачили старовинні меблі, картини, скульптури та зброю.

У третій день екскурсії відвідали гірськолижний комплекс «Захар Беркут» м. Славськ у Карпатах. Велич засніжених гір, чисте повітря, краса Кам`янецького водоспаду нікого не залишили байдужими. Це був незабутній екстремальний відпочинок із катаннями на санках та сноубордах.

11 січня в програмі екскурсантів була пішохідна екскурсія вулицями Львова. Вони побачили площу Ринок, Львівську ратушу,  Дім Легенд зі скульптурою сажотруса нагорі, кавову шахту, майстерню шоколаду, безліч гарних кав’ярень та тематичних ресторанів. Крім того, вони мали достатньо вільного часу, щоб покататися на ковзанці, що знаходилась на площі Ринок, посмакувати страви на ярмарку, придбати різноманітні сувеніри та подарунки близьким.

Ця поїдка була сповнена позитивних емоцій та приємних вражень. Студенти з користю провели час та добре розважилися, запаслися позитивом на весь наступний семестр. Багато з них висловили бажання повернутися сюди ще раз разом із колективом коледжу.

Зокрема, Марія Чирва зазначила: «Ця подорож була неймовірною, навіть чарівною, бо ця краса Карпатських гір зачарує кожного. Гори, купа снігу на ялинках, немов цукрова пудра на смачному торті.  Львів – місто стародавньої краси та унікальної атмосфери. За кілька днів закохав мене назавжди. Як на мене, це чудове закінчення зимових канікул. Дякую нашим викладачам Економіко-правничого коледжу за таку організацію подорожі».

Лілія Козак