Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики зустрілися із старшокласниками області

Представники факультету журналістики зустрілися із старшокласниками області

16.01.2019 16:16 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами зустріч з абітурієнтами

Канікулярний час в університеті – чудова нагода відвідати із профорієнтаційною метою освітні заклади І-ІІІ ступенів м. Запоріжжя та області, які вже розпочали навчання після новорічних канікул. Зокрема, 15 січня доцент кафедри журналістики Алла Тернова побувала у Розумівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області. Вона проінформувала старшокласників про їхні можливості здобувати вишу освіту на факультеті журналістики й Запорізькому національному університеті загалом.

Алла Іллівна вже не вперше відвідує цей заклад, адже й сама навчалася у цій школі. Тому спочатку розповіла про спеціальності на цьому факультеті: «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання» та «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні». Особливу зацікавленість виявили учні щодо діяльності навчальних ЗМІ, адже знають про роботу студентської телестудії (заходять на You Tube-канал), інтернет-радіо «Юніверс», порталу «Пороги».

Під час розмови гостя запитала школярів щодо їх участі у фотоконкурсі, який проводиться в університеті з листопада 2018 р. по березень 2019 р. і про який повідомляла раніше. Адже для випускника сільської школи стати його переможцем і бути відзначеним під час проведення Дня відкритих дверей у Запорізькому національному університеті у квітні 2019 р. – це реально.

Особливий інтерес (і серед учнів, і серед адміністрації школи) викликала інформація про початок реєстрації із 14 січня 2019 р. (яке триватиме по 2 березня включно) на безкоштовні пробні тренінги з усіх предметів, включених до переліку ЗНО-2019. Директор школи Тетяна Вікторівна Москаленко подякувала керівництву ЗНУ за збереження цієї багаторічної традиції та запевнила, що задля участі у ньому всіх вихованців 11 класу вона залучить шкільний автобус. Класний керівник 11 класу Людмила Миколаївна Білоус наголосила, що не всі учні можуть перевірити свої знання платними тренінгами, а цього року у ЗНУ ще й зручний графік безкоштовних тестувань та проведення їх у дві зміни: на 9.00 та 13.00.

Доцент кафедри журналістики наголосила про переваги пробних тестувань у ЗНУ та як можна буде дізнатися про свої результати. Участь випускників шкіл у таких заходах дозволяє майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на прогалини у знаннях, підняти їх рівень за допомогою шкільних вчителів чи інтенсивних курсів в університеті, звернутися до фахівців консультаційно-реєстраційного пункту ЗНУ щодо питань із процедури проходження ЗНО за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 66 Б, навчальний корпус №2, каб. 204, 209, тел.: (061) 289-12-96, 228-75-41.

Також можна скористатися інтернет-сторінкою Віртуального консультативного центру ЗНУ «Вступ-2019» за покликанням: https://web.znu.edu.ua/pk/vstup-2017-virtual-consul-centre/

На останок Алла Тернова нагадала про те, що треба вірити у свої сили, не боятися негативних ситуацій і наполегливо йти до своєї мети, а також наголосила, що докладнішу інформацію про факультет журналістики Запорізького національного університету (кафедри, освітні програми та освітній процес, студентське життя, наукову діяльність тощо) можна знайти за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/journalistics

Дар’я Орловська,

студентка факультету журналістики