Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Ради ветеранів Інженерного інституту побували на гала-концерті фестивалю «Зірка Різдва»

18.01.2019 09:08 Все Головні новини Інженерний інститут Рада ветеранів культурно-масова робота дозвілля гала-концерт «Зірка Різдва»

Понад сорока років у Запорізькій державній інженерній академії (тепер – Інженерний інститут Запорізького національного університету) діяла Рада ветеранів. На сьогодні вона є невід’ємною частиною Інженерного інституту ЗНУ. Діяльність ради дуже різноманітна: волонтерська (переможці 2018 р. у Дніпровському районі), підтримка ветеранів-учасників ІІ Світової війни, святкові зустрічі та відвідування концертів тощо.

Завдяки ініціативі Ради, 12 січня 2019 р. ветерани ЗДІА (Інженерного інституту ЗНУ) побували в Палаці культури металургів, де відбувся гала-концерт Міжнародного літературно-музичного фестивалю «Зірка Різдва».

Гала-концерту передувала художня виставка в холі Палацу культури. Ветерани академії – Н.С. Симоненко, Н.Р. Самойлова, М.К. Шаровар, Т.В. Дришлюк, а також члени постійно діючого Міського філософського клубу інженерки - методист Центру здоров’я спортивного комплексу ЗТР Раїса Федотівна Парубець, запорізький композитор та співак Володимир Козеровській, запорізький поет Володимир Кисиль - милувалися творчими роботами запорізьких майстрів. Вони отримали справжню насолоду від фінального концерту VII-го фестивалю «Зірка Різдва».

Гала-концерт наповнив душі ветеранів світлом та теплом. Відкриваючи гала-концерт, В. Власенко натхненно прочитав вірш Бориса Пастернака «Різдвяна зірка», який давно став своєрідним епіграфом фестивалю. Вірш прозвучав двома мовами: перша частина – мовою оригіналу, друга – українською, в чудовому перекладі запорізької поетеси Лорини Тесленко. Після символічного відкриття настала черга музики і поетичного слова.

Свої вірші дарували глядачам поети С. Скорик, М. Мислякова, Л.Некрасовська, О. Лебединська, М. Перченко, Д. Філатов та інші. Лунали музичні композиції театру авторської пісні під керівництвом О.Алексєєвої, серед учасників якого – один з перших співорганізаторів фестивалю Ж. Селезньов. Справжньою окрасою святкового концерту став виступ колегіуму «JivaOnline» під керівництвом отця В. Власенка.

Фотогалерея:

Інженерний інститут