Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував ювілейний сезон КВН

У ЗНУ стартував ювілейний сезон КВН

24.10.2008 09:53 КВК

Учора Фестивалем гумору у Запорізькому національному урочисто відкрили сезон Закритої ліги КВН на кубок ректора. У першій дружній грі взяли участь 11 команд різних факультетів. Слід відзначити, що цього року Кубок ЗНУ з КВН відзначатиме своє 10-річчя! Саме тому на учасників і вболівальників упродовж сезону очікує багато сюрпризів.

Змінився трохи і традиційний склад журі. Цього разу вирішувати долю КВНщиків мали: начальник відділу виховної роботи Олексій Фурса, директор студцентру культури, заслужений працівник культури України Станіслав Довженко, автор та гравець команди КВН «Містер Мускул» Михайло Шамрин, провідний гравець команди КВН «НАШИ» (ЗДІА) Анатолій Остапенко, капітан команди КВН «Карандаши» (ЗНТУ) Денис Клеменс та художній керівник студцентру культури Юлія Лотоцька.
До уваги глядачів команди представили невеликі виступи у форматі «Фрістайл». І необхідно зауважити, що загальний рівень гри абсолютно усіх команд значно зріс порівняно із попереднім сезоном та навіть двома минулими роками.
Відкривали гру чемпіони Кубку 2007 року команда КВН фізичного факультету «Жуковського,66». Уже на самому початку свого виступу хлопці дали зрозуміти всім присутнім, що їхній бойовий настрій направлений тільки на перемогу. Оголосивши себе «міжгалактичною збірною», Жуки розпочали «Фрістайл» з танцю у стилі «Ми організуємо вам вибух мозку». Відверто кажучи, це їм вдалося! Отже, «Жуковського, 66» повернулися у гру доволі яскраво, що безперечно не могло не порадувати численну кількість їхніх уболівальників.
Наступними «фрістайлити» випала черга команді факультету соціології та управління «3+2». В цілому їхній виступ також справив гарне враження, якщо не брати до уваги перший блок новин. Добре вдалися КВНщикам мініатюри про жінок відомих футболістів та інтерпретації реклами про «велетенські сємкі» та кукусю.
Дебютанти сезону - команда КВН філологічного факультету «Джоники» - змогла відзначитися тільки сучасними і драйвовими «підложками». Щодо жартів, то вони не зовсім вдалися. Але глядачів не могла не підкупити неабияка радість, якою світилися гравці цієї команди впродовж всього часу свого знаходження на сцені.
Інші новачки – жіноча збірна факультетів соціології та управління, біологічного, історичного та іноземної філології із оригінальною назвою «Продам холодильник» просто таки вразили усіх присутніх відмінними жартами та своїми акторськими талантами. Що й не кажи, а дівчата цієї гри справді «запалювали»! А головне, відкрили усім страшенну таємницю: причиною того, що жінка набрала вагу – може стати намочена реакція «Манту».
Юридичний факультет було представлено одразу двома командами. Першими захищати його честь випало магістрам – «Двое на сцене, не считая Кати». Відзначимо, що як раз та сама Катя й радувала глядачів найбільше. Особливо під час своїх роздумів, ким їй краще бути: лосихою чи верблюдицею. Інші представники юрфаку – усім відома команда «3х4, 2», цього сезону значно покращили якість своєї гри. Креативно і яскраво сприймалася серія мініатюр із життя білявок.
Дещо затягнутим став виступ збірної факультетів фізичного виховання та математичного «Новый год». Гравцям трошки не вистачило драйву на сцені, аби завести публіку. Саме тому й не було очікуваної реакції на досить непоганий авторський матеріал.
Щодо минулорічних чемпіонів-істориків скажімо так: «Боян» був на високому рівні, але не на рівні чемпіонів. Гарний текстовий гумор був, але не вистачало якоїсь родзинки. Забавною і оригінальною була «Кода» їхнього виступу: «Не вішати носа, Гардемарини… гардеОксани, гардеСергій»!
Збірна факультетів журналістики, філологічного, історичного та менеджменту «ЦСКА» довела своїм «фрістайлом», що з кожною грою вони підіймаються на щаблину КВНівського зросту все вище і вище. Веселі мініатюри, яскраві тексти, постійний драйв на сцені – все це тепер можна говорити про «ЦСКА»
! Команда КВН «А че не так?» (СПП) теж показала цього дня гарний результат! Особливо запам’яталися ексцентричний танок та постановка «Курс підготовки молодого КВНщика».
Як завжди на висоті був «НАЙЯБЫРЬ» (факультет іноземної філології). Адже, його учасники радували глядачів передусім неперевершеною акторською грою. Значно додав колориту цій команді і її новий гравець – Давид. А журі найбільше здивував жарт про Олексія Фурсу, який підстригся і тепер не хоче бути емо. Однією з найкращих мініатюр фестивалю можна сміливо назвати «Найабырську» «У фотографа».
В цілому, всі команди попрацювали над своїми виступами як слід. За що кожна з них, отримала свою порцію овацій від глядачів та гарних оцінок від журі. Переможцем фестивалю стала жіноча збірна «Продам холодильник», яка продовжить боротьбу у наступній грі із перевагою над усіма іншими розміром у дві десяті балу.

Юлія ЧЕРНЕТА
Фото Олександра Карп’юка