Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Феміди ЗНУ перемогли у шашках

Представники Феміди ЗНУ перемогли у шашках

27.10.2008 16:05 Спорт

Змаганнями з шашок серед чоловіків минулого тижня завершився черговий етап Спартакіади ЗНУ, головним суддею яких була Світлана Науменко. Їх результати виявилися несподіваними.

Порівняно з жіночим турніром з цього виду змагань, чоловічі команди факультетів, умовно кажучи, розташувались обернено пропорційно. Так, наприклад, юридичний та фізичний факультети, які в жіночих змаганнях зайняли нижні позиції турнірної таблиці, тут здобули перше та друге місце відповідно. До цієї закономірності не приєднався біологічний факультет, який виборовши золото серед жіночих команд, здобув бронзу серед чоловічих.
Наступний етап Cпартакіади – змагання з настільного тенісу, який проходитиме протягом цього тижня у спортзалі ІІ корпусу.

Микола Жирівський