Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК зустрілися з майбутніми роботодавцями

Студенти ЕПК зустрілися з майбутніми роботодавцями

24.01.2019 15:32 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж працевлаштування випускників зустріч із роботодавцями

Економіко-правничий коледж ЗНУ активно займається працевлаштуванням своїх випускників. Зокрема, 23 січня за підтримки директора представництва ТОВ «Туристична компанія Anex tour» у м. Запоріжжя Наталії Величко відбулася зустріч студентів випускних груп із комерційним директором КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» Олексієм Дубревським.

Під час заходу Олексій Юрійович дуже цікаво і детально розповів про діяльність аеропорту та його направлення роботи. Він поділився історією свого кар'єрного зростання, яка, до речі, почалася в коледжі.

Наші випускники вже зараз мають можливість працевлаштування, оскільки підприємство постійно розвивається. Усі студентки підготували резюме і одразу проходять співбесіду. Це – чудовий досвід спілкування з роботодавцем.

Олексій Юрійович добре оцінив підготовку наших випускників і, можливо, для когось саме аеропорт стане першим робочим місцем.

Лілія Козак