Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершила роботу комісія МОН України з акредитаційної експертизи програми «Публічне управління та адміністрування»

24.01.2019 15:45 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління освітній процес акредитація освітньо-професійної програми

21-23 січня 2019 року на кафедрі соціальної філософії та управління факультету соціології та управління працювала експертна комісія, утворена з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Запорізькому національному університеті (наказ МОН України від 09.01.2019 р. № 4-л «Про проведення акредитаційної експертизи»).

До складу комісії увійшли: Алла Чикуркова – завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Подільського державного аграрно-технічного університету, доктор економічних наук, професор (голова комісії); Ніна Чала – професор кафедри маркетингу та управління бізнесу Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор наук з державного управління, доцент.

У ЗНУ підготовку магістрів у галузі знань «Державне управління» зі спеціальності «Державна служба» на денній та заочній формах навчання розпочато у 2008 р. на факультеті соціології та управління. Досвід надання послуг із підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба») на випусковій кафедрі соціальної філософії та управління – 10 років. За цей час здійснено 18 випусків магістрів з означеної спеціальності денної та заочної форм навчання, які зараз плідно працюють у системі державної влади та місцевого самоврядування Запорізького регіону.

За результатами аналізу стану матеріально-технічного, науково-методичного та кадрового забезпечення підготовки фахівців за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти експертна комісія відзначила чимало позитивних моментів у роботі випускової кафедри соціальної філософії та управління факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

При перевірці результатів діяльності на місці експертна комісія висловила також рекомендації та зауваження, які не впливають на позитивне рішення про акредитацію, але дозволяють поліпшити якість підготовки фахівців.

За результатами перевірки й оцінювання поданих матеріалів експертна комісія констатувала, що освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» в Запорізькому національному університеті може бути акредитована за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Експертні висновки опубліковані на офіційному веб-сайті ЗНУ за покликанням: https://www.znu.edu.ua/pidrozdily/viddil_monitoryngu/expertni2019/_visnovki_281_pua.pdf

Факультет соціології та управління