Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет переміг в інтелектуальних змаганнях

Юридичний факультет переміг в інтелектуальних змаганнях

30.10.2008 15:24 юридичний факультет

День юридичного факультету в ЗНУ традиційно відзначається не лише урочистими зустрічами та вечірками. III Інтелектуальні змагання «Що? Де? Коли?» з кримінального права цього року також були приурочені до свята. Організаторами змагань виступили Ліга студентів Асоціації правників України та юридичний факультет ЗНУ.

29 жовтня у конференц-залі ЗНУ зустрілись чотири команди майбутніх юристів – дві з Запорізького національного (науковий керівник - Оксана Узунова), по одній команді з Запорізького національного технічного університету (науковий керівник - Юрій Філей) та Запорізького юридичного інституту (науковий керівник - Вадим Хашев). У трьох турах кожна команда мала відповісти на 10 запитань із загальної частини Кримінального кодексу України. При цьому оцінювалась не лише правильність відповіді, але і її максимальна повнота.
Перше місце у змаганнях посіла команда ЗНУ (капитан Цогік Мазманян), друге – правники із ЗЮІ, третє – майбутні юристи із ЗНТУ.
Віталій Харьков, голова Запорізького осередку Ліги студентов АПУ відзначив: «Основна мета зустрічі – не виявити, хто кращий, а поспілкуватись у неформальній обстановці. Бо всі ми - колеги, представники однієї професії».

Вітаємо наших студентів з перемогою!

Катерина Гопенко