Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету менеджменту зустрілися з випускниками Запорізького гідроенергетичного коледжу

30.01.2019 11:02 Все Головні новини Факультети Менеджменту факультет менеджменту Запорізький гідроенергетичний коледж профорієнтаційна діяльність

Двадцять дев’ятого січня до Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗНУ завітали представники випускних кафедр факультету менеджменту: доцент кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Віктор Шишкін і доцент кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Катерина Сухарєва.

Під час зустрічі випускники коледжу отримали інформацію щодо освітніх програм факультету. Вони дізналися про особливості вступу на старші курси, зміст навчального процесу, проходження практик та перспективи працевлаштування випускників. Також представники кафедр запросили випускників коледжу завітати до ЗНУ, щоб ознайомитись із життям студентів факультету менеджменту особисто, тобто провести день як його студенти разом із майбутніми фахівцями з менеджменту.

Факультет менеджменту висловлює щиру подяку адміністрації Гідроенергетичного коледжу в особі директора Віктора Черненка та заступника директора Сергія Іванова за організацію зустрічі та сподівається на плідну співпрацю в майбутньому.

Андрій Кургузов,

Заступник декана факультету менеджменту