Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Культурне дозвілля й відпочинок від профспілки ЗНУ

Культурне дозвілля й відпочинок від профспілки ЗНУ

31.01.2019 08:56 Все Головні новини Первинна профспілкова організація ЗНУ дозвілля оздоровлення відпочинок

Представники первинної профспілкової організації ЗНУ після різдвяних канікул знов пропонують освітянам і студентам поринути у вир культурного життя Запоріжжя, відвідавши театри та філармонію. Також нагадуємо, що триває прийом заявок на літній відпочинок у дитячих таборах і студентському спортивно-оздоровчому таборі «Славутич».

Ювілейний, 90-ий, театральний сезон цього року відкрив Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В. Г. Магара. Шанувальників драматичного мистецтва чекає прем’єра – соціальна драма для підлітків на одну дію «Norway. Today» за п’єсою Ігоря Бауершима. Режисер-постановник спектаклю – Олександр Іваненко. Представників університетської спільноти запрошують переглянути постановку 26 лютого, початок о 16.00. Члени університетської профспілки можуть придбати квитки зі знижкою: 20 грн.

Низку оригінальних творів пропонує глядачам Новий театр. Зокрема, лірична комедія «Дикун (іспанські пристрасті)» у 2-х діях за п'єсою Алехандро Касони буде представлена на сцені ПК Орбіта 3 лютого о 18.00. Вартість квитків: 60-80 грн.

А вже 1 березня Запорізька обласна філармонія і головний диригент Запорізького академічного симфонічного оркестру, народний артист України В’ячеслав Редя запрошують освітян на традиційний весняний концерт, приурочений до Міжнародного жіночого дня. Заздалегідь замовляйте квитки, їх вартість для членів профспілки становитиме: від 50 грн.

Увага! Лічені дні залишилися до завершення подання заяв на дитяче літнє оздоровлення у таборах «Зміна», «Лазурна веселка» (смт Кирилівка), «Червона гвоздика» та «Факел» (м. Бердянськ). Батьки, які бажають придбати путівку на відпочинок дитини, мають звернутися до представників ППО ЗНУ до 1 лютого і надати заяву, ксерокопію свідоцтва про народження дитини та свій ІПН (ідентифікаційний код). Зараз триває процес затвердження списків відпочивальників.

Також радимо звернути увагу, що у 2019 році часткові внески батьків за путівки складатимуть: за дитячий табір «Зміна» – 4000 грн, «Факел» - 5000 грн, «Червона гвоздика» - 6000-6300 грн, «Лазурна веселка» – 6500 грн.

Розпочався прийом заяв на літнє оздоровлення представників ЗНУ та членів їхніх родин на базі ССОТ «Славутич». Вартість проживання тут для відпочивальників у цьому році дещо зросте порівняно із минулорічними. Але остаточно цінові пропозиції будуть сформовані на 1 квітня. Проте варто потурбуватися вже заздалегідь про бронювання місць, аби встигнути отримати бажані апартаменти і мати змогу відпочивати без зайвих хвилювань.