Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Інженерного інституту ЗНУ зустрілися з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу

Двадцять дев’ятого січня відбулася профорієнтаційна зустріч представників Інженерного інституту ЗНУ з майбутніми випускниками Гідроенергетичного коледжу ЗНУ. Під час заходу були презентовані всі факультети та спеціальності Інженерного інституту, студенти коледжу ознайомлені з умовами вступу та з перевагами й можливостями, пов’язаними з навчанням в Інженерному інституті ЗНУ.

Особливу увагу спікери приділяли питанням працевлаштування та подальших кар’єрних перспектив студентів, не були обділені увагою і питання відпочинку та позанавчального життя: спортивні змагання, інтелектуальні ігри, подорожі та студентський центр мистецтв.

Участь в зустрічі від факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій взяли декан факультету Коваленко Віктор Леонідович та заступник декана з профорієнтаційної роботи Ніконова Аліна Олександрівна. Від факультету будівництва та цивільної інженерії – завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва Арутюнян Ірина Андріївна, завідувач кафедри міського будівництва та господарства Банах Андрій Вікторович та заступник декана з профорієнтаційної роботи Світлична Вікторія Борисівна. Ввід металургійного факультету – заступник декана з профорієнтаційної роботи Проценко Віктор Максимович. Від факультету економіки та менеджменту – завідувач кафедри економіки та інформаційних технологій Глущевський В’ячеслав Валентинович, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Метеленко Наталя Георгіївна, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Меліхова Тетяна Олегівна, виконувач обов’язків завідувача кафедри економіки підприємства Дробишева Олена Олегівна та заступник декана з профорієнтаційної роботи Феофанов Лев Костянтинович.

Представники Інженерного інституту висловлюють щиру подяку директору коледжу Віктора Черненка за допомогу в організації зустрічі.

Фотогалерея:

Факультет економіки та менеджменту,