Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Тарас Мальченко – бронзовий призер міжнародного турніру Fujairah Open G-1 із тхеквондо

05.02.2019 09:49 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

Із 1 по 3 лютого у місті Фуджейра ( Об‘єднанні Арабські Емірати) пройшов міжнародний рейтинговий турнір Fujairah Open G-1 із тхеквондо. У змаганнях взяли участь 900 спортсменів зі всього світу, зокрема – і з України. Запорізький національний університет на престижному спортивному змаганні вдало представив студент 2 курсу юридичного факультету Тарас Мальченко. Спортсмен виграв бронзову нагороду. На своєму шляху до перемоги студент ЗНУ виграв 3 поєдинки, та в півфінали програв чемпіону турніру на 7 балів.

Тарас подякував декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць й усім викладачам, котрі підтримують його у заняттях спорту й створюють для цього сприятливі умови. Своєю чергою, викладачі та студенти юридичного факультету вітають Тараса Мальченка з перемогою, пишаються ним і зичать йому нових досягнень у навчанні та в спорті!