Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Воронкова Валентина Григорівна

Воронкова Валентина Григорівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра менеджменту організації та управління проектами

Доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організацій та управління проектами, Академік Української академії політичних наук, Академік академії наук вищої освіти України

Дисципліни

• Адміністративний менеджмент
  • Вступ до спеціальності
  • Глобальне управління
  • Інформаційне забезпечення в менеджменті
  • Кадрова політика промислових підприємств
  • Методологія наукових досліджень
  • Методологія та організація наукових досліджень
  • Інформаційно-комунікаційний менеджмент

Розклад консультацій

Біографія

У 1976 р. закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «філософія» з відзнакою. У тому ж році поступила в аспірантуру  Київського університету імені Тараса Шевченка, яку закінчила в 1979 р. В 1980 р. захистила кандидатську дисертацію;  доцент (1985). З грудня 1979 р. працювала на кафедрі філософії і наукового комунізму в ЗДІА. У 1992 р. захистила докторську дисертацію у Санкт-Петербурзькому університеті економіки та фінансів з спеціальності «Філософія політики». Професор кафедри філософії і політології (1994), професор кафедри менеджменту (2013).  Створила кафедру «Адміністративного менеджменту» (1996), яка з тих пір мала декілька перейменувань: управління персоналом, менеджменту, менеджменту організацій та управління проектами. Академік Української академії політичних наук (2002). Відмінник освіти України (1998), нагороджена нагрудним знаком «Петро Могила» (2008), орденом 2 ступеня (2009, Запорізька обласна рада орденом);  орденом 1 ступеня (2015, Запорізька обласна рада); медаллю «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя (2010).

Наукова робота

18 захищених аспірантів, 1 докторант. Наукова тема «Трансформаційні процеси переходу від інформаційного суспільства до «смарт-суспільства» та їх вплив на розвиток людського капіталу». З 1996 по 2017 рр. була науковим керівником держбюджетних тем при Міністерстві освіти і України.

З 2015  по 2017 рр.  виконувалась науково-дослідна робота з держбюджетної комплексної теми «Удосконалення механізмів розвитку інформаційного суспільства як цивілізаційної парадигми розвитку сучасної України в умовах глобалізації»  Міністерства освіти і науки України (0115U002343) (наук. керів. – д.філософ.н., проф. Воронкова В.Г.).

Експерт з наукової роботи при Міністерстві освіти і науки України секції «Соціально-історичні науки» на протязі останніх 10 років

Автор 450 наукових праць, з них 16 індивідуальних і колективних монографій з філософії управління персоналом, гуманістичного менеджменту та інформаційного суспільства, 16 навчально-методичних посібників з грифом МОНУ.

Головний редактор збірника наукових праць «Гуманітарний вісник Запорізького державної інженерної академії» з 2000 р.

Головний редактор збірника наукових праць "HUMANITIES STUDIES" З 2019 РОКУ

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ