Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Хорошун Вікторія Василівна

Хорошун Вікторія Василівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки та інформаційних технологій

Кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Моделювання економічної динаміки (ОР «Магістр»)
  • Системи підтримки прийняття рішень (ОР «Бакалавр»)
  • Системи моніторингу в економіці (ОР «Бакалавр»)
  • Прогнозування соціально-економічних процесів (ОР «Бакалавр»)

Розклад консультацій

• Понеділок – 9.00 – 11.00,
  • Середа - 9.00 – 11.00.

Біографія

Народилася 25 травня 1982 р. у м. Запоріжжі, українка. У 1999 р. закінчила СШ № 30 з золотою медаллю. У 2004 р. закінчила факультет економіки підприємства Запорізької державної інженерної академії та одержала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Економічна кібернетика». Протягом 2004-2007 рр. навчалася у аспірантурі Запорізької державної інженерної академії на кафедрі економічної кібернетики. У 2008 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці з присвоєнням вченого ступеня кандидата економічних наук. В 2011 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики. З 2004 р. працювала в Запорізької державної інженерної академії, обіймала посади асистента, старшого викладача та доцента кафедри економічної кібернетики. З 01.01.2019 р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри економіки та інформаційних технологій Інженерного інституту Запорізького національного університету. Науково-педагогічний стаж - 15 років.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів:антикризове управління підприємствами; системи моніторингу розвитку економіки регіону; економіко-математичні моделі прогнозування розвитку суб‘єктів господарювання; методи та моделі прийняття управлінських рішень. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Моделювання процесів бюджетного планування в управлінні регіональною економікою» зі спеціальності 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці. Автор понад 80 наукових праць (на початок 2019 р.), з них 7 колективних монографій, 24 наукові статті у фахових виданнях з економіки, більше 50 тез доповідей на конференціях, в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу з залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів. На кафедрі економіки та інформаційних технологій відповідальна за наукову діяльність. При організації та проведенні кафедрою «Економіки та інформаційних технологій» Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Інформація та бізнес: економічні аспекти моделювання» (16 листопада 2016 року) за участю колег з Литви та Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Моделювання сталого розвитку в інформаційному суспільстві: цифрова економіка, управління, бізнес» (17 травня 2018 року) виконує функції відповідального секретаря конференцій. Нагороджена почесною грамотою облдержадміністрації у 2011 р. за високий особистий професіоналізм, значні досягнення у науковій діяльності, вагомий внесок у науково-технічний розвиток регіону та з нагоди Дня науки.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Хорошун Вікторія Василівна