Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Клопов Іван Олександрович

Клопов Іван Олександрович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра інформаційної економіки, підприємництва та фінансів

кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

  • Інформаційна безпека та захист інформації (ОПР «Бакалавр»)
  • Інформаційний бізнес (ОПР «Бакалавр»)
  • Методи та моделі штучного інтелекту (ОПР «Бакалавр»)
  • Моделювання ризику в економіці (ОПР «Бакалавр»)
  • Моделювання логістичних процесів (ОПР «Магістр»)

Розклад консультацій

  • Понеділок – 09.30 – 11.30,
  • Середа – 09.30 – 11.30.

Біографія

Народився 25 серпня 1984 року у м. Запоріжжя. У 1991 р. вступив до запорізької гімназії №31 з поглибленим вивченням англійської мови.

У 2006 р. закінчив Запорізьку державну інженерну академію та здобув кваліфікацію магістр з економічної кібернетики. У 2007 р. закінчив Запорізький юридичних інститут здобувши кваліфікую юриста.

2006-2009 рр. навчався в аспірантурі Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю 08.00.11 – «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці». В 2012 р. захистив кандидатську дисертацію. В 2014 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики.

2014-2017 рр. навчався в докторантурі Донбаської державної інженерної академії.

З 2007 працював в Запорізькій державній інженерній академії, обіймав посади асистента, старшого викладача та доцента кафедри економічної кібернетики.

З 01.01.2019 р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри економіки та інформаційних технологій Інженерного інституту Запорізького національного університету. Науково-педагогічний стаж - 11 років.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: економіко-математичне моделювання економічної безпеки держави, регіону, підприємства; управління ризиками в процесі реалізації будівельних проектів; аналіз та обробка великих даних (BigData); моделі оцінювання економічної ефективності трансформації енергоспоживання на основі відновлюваних джерел енергії. 

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Моделювання економічної захищеності промислового підприємства» зі спеціальності 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Автор понад100 наукових праць (на початок 2019 р.), з них 5 колективних монографій, 33 наукові статті у фахових виданнях з економіки, більше 50 тез доповідей на конференціях, в т.ч. зі студентами.

Проводить активну роботу з залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

Приймає активну учать у підготовці наукових проектів за Рамковою програмою Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Клопов Іван Олександрович