Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Комазов Павло Валерійович

Комазов Павло Валерійович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра економіки та інформаційних технологій

кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Інформаційні системи в економіці (ОПР «бакалавр»).
  • Інформаційний менеджмент (ОПР «магістр»).
  • Прикладні задачі моделювання економічних процесів (ОПР «бакалавр»).
  • Системи обробки економічної інформації (ОПР «бакалавр»).
  • Технологія створення програмних та інтелектуальних систем (ОПР «бакалавр»).

Розклад консультацій

• Понеділок - 10.00 - 12.00
  • Середа - 09.00 - 11.00

Біографія

Народився 16 грудня 1969 р. У 1993 році закінчив математичний факультет ЗНУ за спеціальністю «Математика»; в 2000 році - Запорізьку державну інженерну академію, факультет післядипломної освіти за спеціальністю «Економіка підприємства»;  в 2009 році – Класичний приватний університет, за спеціальністю «Бізнес-адміністрування»; в 2014 році – Класичний приватний університет, факультет післядипломної освіти за спеціальністю «Фінанси і кредит».

У 2008 року захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.11 – Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці. Захист відбувся у Класичному приватному університеті (м. Запоріжжя). У 2012 році отримав вчене звання доцента кафедри менеджменту організацій Класичного приватного університету.

З 1993 року працював у Запорізькій державній інженерній академії: 1993-1996 рр. – аспірант та асистент кафедри математичних методів економіки та інформаційних технологій.

1996-1997 рр. – директор ліцею Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

З 1998 – асистент, та з 2008 р. – старший викладач кафедри економічної кібернетикиЗДІА.

З 2008 по 2015 рр. працював у Класичному приватному університеті на посадах старшого викладача та доцента кафедри менеджменту організацій, а з 2012 – на посадах доцента  та заступника завідуючого кафедрою економічної кібернетики та статистики.

2015-2018 рр. – доцент кафедри економіки та інформаційних технологій ЗДІА, з 01.01.2019 по теперішній час - доцент кафедри економіки та інформаційних технологій Інженерного інституту Запорізького національного університету.

Науково-педагогічний стаж - 26 років.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: управління ринковою вартістю підприємства; економіко-математичні методи та моделі прогнозування в системі управління економічним об'єктом; методи та моделі ідентифікації та управління фінансовим станом підприємства. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Моделювання процесів управління вартістю підприємства в умовах ринку» зі спеціальності 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці. Неодноразово брав участь в атестації наукових працівників як офіційний опонент.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи. Здійснює керівництво кваліфікаційними роботами магістрів. Автор і співавтор понад 60 наукових праць (на початок 2019 р.), з них 4 колективних монографії, 20 наукових статей у фахових виданнях з економіки, більше 40 тез доповідей на конференціях, в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу з залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

Неодноразово отримував подяки: - за сумлінну працю та творчий підхід до управління закладом освіти нового покоління (від начальника управління  освіти Запорізької міської ради); - за організацію та підготовку студентів на Всеукраїнську олімпіаду (ректор ЗДІА); - за професіоналізм та бездоганне виконання службових обов’язків (ректор ЗДІА); - за проведення економіко-математичної олімпіади факультету економіки і менеджменту (ректор ЗДІА).

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Комазов Павло Валерійович