Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Архіпова Катерина Каньюлівна

Архіпова Катерина Каньюлівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва та господарства

Старший викладач

Дисципліни

• Дизайн міського середовища
  • Комп’ютерний дизайн архітектурного середовища
  • Містобудівна графіка
  • Проектування архітектурного середовища з урахуванням життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями

Розклад консультацій

• вівторок – 11:00-13:00,
  • п’ятниця – 11:00-13:00

Біографія

В 1989 році з відзнакою закінчила Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». В 2006 році з відзнакою закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Міське будівництво та господарство».

Коло наукових інтересів:

Архітектурний дизайн проектів екстер’єрів, інтер’єрів, ландшафтний дизайн, комп’ютерний

дизайн архітектурного середовища.

Автор 57 публікацій, з них – 1 стаття у виданні, що індексується у міжнародних наукометричних базах; 8 статей у фахових виданнях, що входять до переліку МОН України; тези доповідей на 33 конференціях, 10 навчально-методичних посібників і 5 навчальних практикумів.

До наукової роботи активно залучає студентів, які виконують дослідження у рамках кваліфікаційних робіт магістрів, приймають участь у наукових конференціях і публікують тези доповідей. Неодноразово нагороджувалась почесними дипломами «За вищі професійні досягнення» в номінації «Кращий викладач року» та подяками за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, а також плідну науково-педагогічну діяльність. Дійсний член Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області» від 10.10.2018 р.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Архіпова Катерина Каньюлівна