Головна сторінка / Викладачі / Гребенюк Олена Володимирівна

Гребенюк Олена Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра міського будівництва і архітектури

Старший викладач

Розклад консультацій

• Понеділок 15:00-16:00
  • Четвер  15:00-16:00
  • Дисципліни

• Типологія будівель і споруд
    • Інженерне обладнання будівель
    • Конструкції будівель та споруд
    • Металеві конструкції
    • Програмне забезпечення інженерних розрахунків
    • Міський транспорт
    • Утримання міської забудови
    • Залізобетонні та кам’яні конструкції
    • Архітектура будівель і споруд
    • Основи землевпорядкування та кадастру
    • Геоінформаційні технології в будівництві та цивільній інженерії

Біографія

У 1995 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію інженер-будівельник. На кафедрі працює з липня 1995 року.

У 2004 році стала пошукувачем кафедри міського будівництва та господарства. Виконує обов’язки вченого секретаря кафедри.

З 2015 р. по теперішній час – старший викладач кафедри міського будівництва та господарства (з 01.02.2021 р. – кафедри міського будівництва і архітектури).

З 2018 року є Дійсним членом Асоціації «Німецько-українська інженерна палата Запорізької області».

У складі творчої групи кафедри у 2023 р. став переможцем Міждержавного конкурсу архітектурних проєктів житлових будівель у рамках «Програми будівництва житла для службовців та ветеранів силових структур України», який проводився Виконавчим комітетом Міжнародної спілки професіоналів армії та поліції (IUFA&PP) з 07.06.2023 до 30.11.2023 (сертифікат 7-63/12-23/1), за створення ескізного проекту «Типова секція багатоповерхової житлової будівлі соціального призначення з реабілітаційним центром, дотриманням вимог щодо формування середовища для осіб з особливими потребами, а також застосуванням технологій і матеріалів для дотримання вимог енергоефективності та енергоощадності будівель».

Підвищення професійного рівня: у 2021 р. пройшла стажування в ПП Архітектурна майстерня «ДОМ» під керівництвом сертифікованого архітектора-проєктувальника Петра Турковського за темою «Сучасні технології візуалізації архітектурного проектування та розрахунку будівельних конструкцій», у березні 2021 року отримала сертифікат Школи педагогічної майстерності Запорізького національного університету за проходження стажування на курсі підвищення кваліфікації «Вдосконалення педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». 2023 року пройшла підвищення кваліфікації в Запорізькому національному університеті за програмою «Промислове та цивільне будівництво». Також у лютому 2024 року отримала сертифікат ПП Архітектурна майстерня «ДОМ» де проходила стажування за темою «Типологічний аналіз міської забудови».

Наукова робота

Коло наукових інтересів: особливості розрахунків залізобетонних конструкцій будівель і споруд у складних інженерно-геологічних умовах, геоінформаційні технології в містобудуванні, реконструкція об’єктів архітектури.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Гребенюк Олена Володимирівна