Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання ЗНУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів

07.02.2019 16:01 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Випускний факультет фізичного виховання вручення дипломів магістрам

Сьомого лютого на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету відбулося вручення дипломів цьогорічним випускникам магістратури. Дипломи магістрів отримали випускники освітніх програм: «Фізичне виховання», «Туризм», «Спорт», «Фізична реабілітація» - усього 259 осіб, із них 36 - дипломи з відзнаками

Урочистості з нагоди вручення дипломів розпочалися традиційно урочистим виконанням Гімну України. Святковий захід відкрив проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Від імені керівництва вишу він привітав випускників із новим етапом у житті, побажав успіхів і високих показників у спорті, професійної самореалізації. Також він подякував колективу факультету за вагомий внесок у становлення фахівців з фізичного виховання, реабілітації, туризму і спорту, адже саме випускники формують імідж області і прославляють наш регіон та Україну.

До привітань приєднався й декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, який відзначив високі досягнення випускників у спорті (перемоги на чемпіонатах світу, Європи, на олімпійських іграх). Він також побажав вчорашнім студентам пронести найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя,  не забувати  рідний факультет, двері якого будуть завжди відкриті для випускників.

Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолій Конох, завідувач кафедри туризму Наталія Маковецька, завідувач кафедри фізичної культури і спорту Андрій Сватьєв, завідувач кафедри фізичної реабілітації Надія Богдановська.  Вони наголосили, що попереду у молоді шлях професійного становлення, а позаду найкращі часи студентського життя. Також викладачі побажали випускникам міцного здоров’я, гарних друзів, успіху в особистому та професійному житті. Вони зичили випускникам, аби їх майбутні учні займали найвищі місця на п’єдесталі пошани, а вони самі  стали успішними людьми, досягли великих перемог у спорті, продовжували найкращі традиції факультету та гордо несли звання випускників факультету фізичного виховання Запорізького національного університету.

Гарним подарунком для випускників та гостей  стала святкова програма, під час якої усіх гостей дивували своїми танцювальними, гімнастичними і пісенними талантами студенти факультету, зокрема призери міжнародних змагань.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2427943583901687

Олена Переверзєва