Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК організували вебінар із нагоди Дня безпечного інтернету

В ЕПК організували вебінар із нагоди Дня безпечного інтернету

08.02.2019 08:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вебінар День безпечного інтернету

П’ятого лютого в ЗНУ відбувся вебінар із нагоди святкування всесвітнього Дня безпечного Інтернету, в якому взяли участь викладачі Економіко-правничого коледжу.

Першим спікером вебінару стала старший науковий співробітник Інституту модернізації змісту освіти Оксана Мельник. Оксана Миколаївна виступила з темою «Інтернет та онлайн-етикет». На початку доповіді вона наголосила, що раніше безграмотними називали неписьменних людей, але у недалекому майбутньому такими людьми будуть вважати тих, хто не вміє користуватись інтернетом. Спікер розповіла історію заснування цього свята та про те, як Україна долучилась до нього. Наразі у цьому заході беруть участь 140 країн з усього світу, таким чином вивчаючи властивості безпечного інтернету. Промову спікера доповнювала яскрава презентація і корисні поради викладачам та батькам щодо безпечного користування інтернету.

Другим спікером був Андрій Пазюк – директор ГО «Українська академія кібербезпеки». Темою його доповіді стала: «Кіберзлочинність – як не стати жертвою». Андрій Валерійович пояснив нагальність проблеми кіберзлочинності, розповів, як захистити себе та дітей від цього явища.

Також на вебінарі пролунали такі важливі теми як: «Можливості Google для інформаційної безпеки», «Основи кібербезпеки для 1-6 класів» та «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків».

Крім того, для студентів першого курсу було проведено онлайн-вебінар на тему «Безпечний інтернет». Загальновідомим фактом є те, що у перший вівторок лютого вся Європа відзначає день безпечного інтернету, який був заснований Єврокомісією ще в 2004 році. Головною метою цього заходу є залучення абсолютно всіх користувачів інтернету для того, щоб зробити їх більш обізнаними в галузі кібернетичних атак, інтернет-шахрайства тощо. Саме тому в Економіко-правничому коледжі провели вебінар від Cisco Networking Academy. Він проходив у вигляді онлайн-трансляції, де представники кіберполіційних служб та керівники напряму IT-безпеки надали цінні поради задля того, щоб недосвідчені користувачі інтернету знали, яким чином можна уникнути вірусних атак.

Маргарита Мельнікова