Головна сторінка / Викладачі / Мішук Катерина Миколаївна

Мішук Катерина Миколаївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра промислового та цивільного будівництва

Кандидат технічних наук, доцент кафедри

Розклад консультацій

номер кабінету л208

• Середа 12:55-14:15
  • Zoom (Ідентифікатор конференції - 9356215139, пароль - 2021).

Дисципліни

• будівельне матеріалознавство
  • сучасні будівельні матеріали
  • проблеми сучасного будівельного матеріалознавства
  • інноваційні технології будівництва і реконструкції

Біографія

У 2010 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, отримала диплом магістра за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію інженера-будівельника. У 2010 р. зарахована до аспірантури. З 2013 року працює асистентом кафедри промислового та цивільного будівництва. У 2019 році захистила дисертацію на тему: «Вдосконалення технології відновлення м’якого покрівельного килиму рідков’язкими бітумно-полімерними композиціями» за спеціальністю 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва в Київському національному університеті будівництва та архітектури, та здобула науковий ступень кандидата технічних наук.

13.09.2021-12.10.2021 пройшла міжнародне післядипломне практичне стажування «Нові та інноваційні методи навчання» в Економічний Університет у місті Краків, Польща

Приймала участь у науково-технічній роботі «Термохімічне пресування матеріалів спеціального призначення» (Держ. реєстраційний номер 0122U001765)

Наукова робота

Коло наукових інтересів: матеріали і технології покрівельних робіт; матеріали і технології теплоізоляційних робіт; енергоефективність та енергозбереження.

Автор близько 30 наукових праць, з них 20 наукових публікацій, 4 патентів України та 12 науково-методичних рекомендацій.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Мішук Катерина Миколаївна