Головна сторінка / Викладачі / Арутюнян Ірина Андріївна

Арутюнян Ірина Андріївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра промислового та цивільного будівництва

Доктор технічних наук, професор. Завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва

Розклад консультацій

кабінет л205

• Понеділок (маг.) з 13:35 до 15:00
  • Середа (бакалаври) 13:35 – 15:00
  • Четвер 13:35 – 15:00
  • Zoom платформа Ідентифікатор конференції - 3441333881, пароль - A00DQn

Дисципліни

• Методологія і принципи наукових досліджень в будівлі,
  • Логістичні аспекти забезпечення будівельних об`єктів,
  • Керування та оптимізація проєктних рішень,
  • Економіка будівництва,
  • Економічна діяльність будівельних організацій,
  • Матеріально-технічне забезпечення інженерних об’єктів.

Біографія

У 1996 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».

У 2005 році в спеціалізованій вченій раді Д 08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка моделей для керування організаційно-технічним розвитком виробництва» та здобула науковий ступінь кандидата технічних наук.

У 2006 році присуджено вченого звання доцента кафедри промислового та цивільного будівництва

У 2012 р. отримала свідоцтво про проходження курсу навчання за програмою «Кошторисна справа + АВК 5» у регіональному центрі бізнесу та комп’ютерних технологій.

У 2017 році в спеціалізованій вченій раді Д 26.056.03 Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся захист докторської дисертації на тему «Наукові основи будівельної логістики» та здобула науковий ступінь доктора технічних наук.

З 2017 року та по теперішній час  Дійсний член академії будівництва України.

З 2018 року по теперішній час очолює кафедру промислове та цивільне будівництва.

З 2019 року член спеціалізованої вченої ради Д 26.056.03  Київського національного університету будівництва і архітектури  (05.23.08 – «технологія та організація промислового та цивільного будівництва»).

У 2021 присуджено вченого звання професора кафедри промислового та цивільного будівництва.

Наукова робота

Наукові інтереси: логістичні системи функціонування будівельного комплексу; управління потоковими процесами в організаційно-технологічно-економічних системах на підприємствах будівельної галузі; раціональні методи управління підприємствами будівельного комплексу та його матеріально-технічної бази (МТБ); сучасні моделі удосконалення організаційних процесів будівельного виробництва; особливості вирішення планових задач розгалужених виробничих систем будівельного кластеру; удосконалення підходів розрахунку кошторисної вартості будівельних об’єктів, тощо.

Опубліковано 154 публікацій, із них 132 наукового (зокрема: 80  публікацій у наукових фахових виданнях України, 8 статті у періодичних виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science, 1 – у закордонному виданні,  2 монографії одноосібні, 3 колективні монографії), 1 навчального та  21 навчально-методичного характеру.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Арутюнян Ірина Андріївна