Головна сторінка / Викладачі / Венгер Ольга Миколаївна

Венгер Ольга Миколаївна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра управління та адміністрування

Кандидат політичних наук

Розклад консультацій

• середа з 15-00 до 16-00
  • off-line ауд. л326, 11 навчальний корпус
  • on-line Zoom-конференція Ідентифікатор конференції 8973759343 пароль 12345

Дисципліни

• Бізнес-етика
  • Політична свідомість працівника органів державної влади
  • Стратегічне управління
  • Клієнтоорієнтований менеджмент
  • Моделювання управлінських рішень в промисловості
  • Система менеджменту якості на промисловому підприємстві
  • Менеджмент
  • Ділові переговори та етика бізнесу
  • Організація управління промисловим підприємством
  • Основи конфліктології
  • Теорія прийняття рішень в публічному управлінні
  • Маркетинг у промисловості
  • Методологія розв`язання конфліктів на промислових підприємствах
  • Управління маркетингом
  • Основи бізнесу

Біографія

У 2002 році з відзнакою закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальність «Адміністративний менеджмент» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2004 році почала працювати на посаді асистента кафедри «Менеджменту організації» Запорізької державної інженерної академії. У 2009 році в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького НАН України (м. Київ) на тему : «Становлення та особливості функціонування ґендерної демократії в сучасному українському суспільстві» та отримала ступінь кандидата політичних наук.

З вересня 2010 по теперішній час – доцент кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (01.02.2023 р. назву кафедри змінено на управління та адміністрування);

Наукова робота

Коло наукових інтересів: менеджмент, маркетингова діяльність, теоретичні та практичні аспекти стратегічного управління на підприємстві, механізми прийняття управлінських рішень в сфері публічного управління, основи конфліктології та методологія розв’язання конфліктів , дослідження проблем гендерної рівності в сучасному українському суспільстві.

Автор понад 36 наукових праць,( в тому числі ті що індексуються Web of Science), приймала участь у написанні колективних монографій та підручників з грифом МОНУ.

Веде активну роботу по залученні студентів до наукової діяльності кафедри, виконує роботу куратора групи, приймає активну участь у науково-практичних конференціях

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Венгер Ольга Миколаївна