Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління ЗНУ випустив 75 дипломованих магістрів

Факультет соціології та управління ЗНУ випустив 75 дипломованих магістрів

11.02.2019 08:49 Все Головні новини Факультети Соціології та управління

8 лютого на факультеті соціології та управління ЗНУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам – магістрам. В цьому році документи про здобуття вищої освіти отримали 75 магістрів заочного і денного відділення за спеціальностями «Соціальна робота» «Політологія», «Соціологія», «Публічне управління та адміністрування», із них –  21 випускник отримав дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники професорсько-викладацького складу факультету, родичі та друзі.

Урочисте вручення дипломів  традиційно розпочалося виконанням гімну України. Святковий захід відкрив проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті, побажав кар’єрного успіху, амбітних цілей, професійних досягнень та висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення, адже випускники отримали високоякісну освіту, сучасні і актуальні знання і навички. Подякував він і колективу викладачів за високий професіоналізм і педагогічні якості, а також від імені адміністрації вишу висловив слова подяки Максиму Лепському за плідну і результативну роботу на факультеті.

Із щирими словами вітання звернулися до колишніх студентів в. о. декана факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова та професор кафедри соціології Максим Лепський, який впродовж 2003-2018 років очолював факультет соціології та управління. Вони висловили переконання в тому, що світле майбутнє нашої держави саме в руках молоді, яка буде реалізовувати свої  професійні знання на практиці, а також побажали випускникам успішного майбутнього, особистого щастя, не зупинятись на досягнутому, рухатись вперед, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані, не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях.

Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись і їхні викладачі у відео привітаннях. Вони  побажали випускникам завжди прагнути до нових знань та отримувати задоволення від своєї роботи, творчого натхнення і наполегливості.

Також  цьогорічні випускники і випускники минулих років Прокопенко Єгор, Євгенія Крашевська, Анастасія Веселовська виступили із словами подяки своїм викладачам, пообіцявши з честю нести звання випускників факультету соціології та управління, розвивати добрі традиції факультету і університету та використовувати здобуті знання і вміння задля розвитку держави.

В свою чергу, активісти студради факультету та першокурсники підготували для учасників свята слова вітання,  вірші про студентські будні і для випускників пролунав останній дзвоник.

Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали представники професорсько-викладацького складу факультету: завідувач кафедри політології Євген Цокур, доцент кафедри політології Світлана Кальцева, професор кафедри соціології, голова дослідницкого комітету «Соціальне прогнозування» Соціологічної асоціації України»  Максим Лепський, завідувач кафедри соціальної філософії та управління, Тарас Бутченко, завідувач кафедри соціології Володимир Скворець, професор кафедри соціальної філософії та управління Олександр Краснокутський, доцент кафедри соціальної філософії та управління Ганна Бойко, заступник декана з виховної роботи Олена Маловічко, професор кафедри політології Тетяна Ніколаєва та інші. Вони побажали усім професійної самореалізації, успіхів, здійснення мрій і життєвих планів.

Окрім того, декан факультету і проректор з науково-педагогічної роботи вручили випускникам грамоти-подяки за активну громадську та наукову діяльність, участь у житті факультету та університету.

Наприкінці свята випускники звернулись зі словами подяки до своїх викладачів, пообіцявши гідно нести звання випускників факультету соціології та управління та сприяти розвитку і процвітанню нашої держави, а також виконали гімн факультету.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=2429565853739460

Вручення дипломів, ФСУ