Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП навчали ефективній комунікації

На факультеті СПП навчали ефективній комунікації

11.02.2019 09:51 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології Центр психологічного здоров’я тренінг

Дев’ятого лютого на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ в рамках спільної роботи Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу ЗНУ та кафедри психології відбувся тренінг «Засоби ефективної комунікації». Проводили тренінг випускники та студенти ЗНУ кафедри психології Дана Севрук, Ганна Мельникова та Юнона Лойко, зараз вони також є студентами першого ступеню гештальт-підходу. Це був їхній дебют в якості тренерів, під чіткою координацією доцента Ольги Іщук – керівника Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу ЗНУ.

Підтримати тренерів та дізнатися як же ефективно комунікувати зібралися люди різних професій. Серед них були і студенти-психологи, і вже фахівці-практики, соціальні педагоги, медпрацівники та навіть інженери.

На тренінгу учасники прослухали міні-лекцію про те, що таке взагалі спілкування, комунікація та їхні складники. За допомогою вправи «ярлики» від Юнони Лойко вони намагалися вести спільну діяльність з перешкодами, і зрозуміли, важкість комунікації  з навішаними «ярликами» на людину.

Учасники зігрілися під теплим австралійським дощем, досліджували власні та найбільш розповсюджені перешкоди, які заважають  спілкуватися та дізналися і перетворили на практику рівні активного слухання від Дани Севрук.

Вони презентували себе та вчилися передавати інформацію невербально за допомогою арт-терапії, з’ясували чи вірно розуміють те, що ми транслюємо оточуючим. А також за допомогою  моделі айсберга дізналися про різні рівні спілкування раціональний та емоційний від Ганни Мельникової.

Наприкінці заходу учасники охоче давали зворотній зв'язок, активно вступали в діалоги один з одним. Вони запевнили, що весело та з користю провели час, та висловили побажання відвідати наступні тренінги з комунікації.

Особливу подяку організатори висловлюють декану факультету соціальної педагогіки та психології Ользі Пономаренко, завідувачу кафедри психології Наталії Губі та всім учасникам заходу.

Фотогалерея:

Кафедра психології

факультету соціальної педагогіки та психології