Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Бондаренко Юлія Володимирівна

Бондаренко Юлія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Кафедра обробки металів тиском

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Матеріалознавство;
  • Контроль якості та сертифікація продукції;
  • Обробка тиском порошкових матеріалів;
  • Технологічний інструмент при ОМТ;
  • Технологія пресування та волочіння

Розклад консультацій

• вівторок, середа, четвер – з 11:00 до 14:00

Біографія

1984 року народження, українка, освіта вища. Навчалася на механіко-технологічному факультеті Запорізької державної інженерної академії (ЗДІА) з 2001 р. по 2006 р.. Після закінчення навчання в 2006 році одержала диплом з відзнакою за спеціальністю магістра з обробки металів тиском. В 2007 році вступила до аспірантури денної форми навчання ЗДІА за спеціальності 05.02.01-матеріалознавство, яку закінчила в 2010 році. У лютому 2013 р. успішно захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.02.01- матеріалознавство. Опубліковала 36 наукових праць. Активно приймає участь в роботі науково-технічних конференцій та семенарів.

Бондаренко Ю.В. працювала в ЗДІА з 2006 року на посаді асистента кафедри «Обробка металів тиском», з 2012 року на посаді старшого викладача кафедри «Матеріалознавства та обробки металів», з 2013 року на посаді доцента кафедри «Обробка металів тиском». Від 2019 року працює на посаді доцента кафедри «Обробки металів тиском» Інженерного інститута Запорізького національного універститету.

Активно займається розробкою методичного забезпечення названих навчальних курсів, керує курсовими та дипломними роботами. Постійно підвищує свої професійні здібності та якість викладання вище перерахованих дисциплін. Приймала участь у виконанні госпдоговірних науково-дослідних робіт на посаді наукового співробітника. Виконує обов’язки відповідального за учбове навантеження кафедри.

Виступає з доповідями на міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних та методичних конференціях, наукових та методичних семінарах кафедри.

Має наукові публікації, патент, навчальні посібники і методичні рекомендації для студентів.

Наукова робота

Бондаренко Ю.В. – фахівець в галузі матеріалознавства та обробки металів. Займається дослідженням процесів поверхневого зміцнення титанових сплавів, отриманням нових матеріалів в порошковій металургії та обробкою металів тиском в прокатному виробництві. Приймала участь у виконанні науково-дослідних робіт:

Виконавець держбюджетної науково-технічної роботи за темою «Розробка інтерметалідних сплавів на основі алюмінідів титану для деталей газотурбінних двигунів та авіаційно-космічної техніки» (№ 0116U007400). Наказ МОНУ № 973 від 15.08.2016 р.(2016-2018).

Виконавець комплексної науково-дослідної роботи, що виконується професорсько-викладацьким складом академії в рамках другої половини робочого дня «Дослідження та вдосконалення технологічних процесів та конструкцій агрегатів обробки металів тиском» (4-1ДВ/15). Наказ ЗДІА №558-01 від 30.12.14р. (2015-2017).

Відповідальний виконавець комплексної науково-дослідної роботи, що виконується професорсько-викладацьким складом академії в рамках другої половини робочого дня «Розробка та удосконалення технологічних процесів та обладнання обробки металів тиском» (4-1ДВ/18). Наказ ЗДІА №518-01 від 21.12.17р. (2018-2019).

Керівництво студентом переможцем I Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у 2017-2018 н.р. (Місюченко Вадим Вадимович). Направлено для участі у ІІ турі в Національної металургійної академії України (м. Дніпро) за напрямом «Металургія», секція «Обробка металів тиском» (Лист вих. №01-33/191 від 09.02.2018 р.).

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Бондаренко Юлія Володимирівна