Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Кругляк Дмитро Олегович

Кругляк Дмитро Олегович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Кафедра обробки металів тиском

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Теоретичні та експериментальні дослідження процесів ОМТ
  • Технологія металів
  • Термічна обробка
  • Комп’ютерне моделювання
  • Моделювання процесів ОМТ

Розклад консультацій

• понеділок, середа 10:00 - 12:00

Народився 24 січня 1987 року в м. Запоріжжя

У 2009 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію та отримав повну вищу освіту за кваліфікацією «Прокатне виробництво» та спеціальністю «Обробка металів тиском».

У 2002 р. вступив до аспірантури денної форми навчання Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю 05.02.01 – «Матеріалознавство».

У 2014 році в Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Матеріалознавство» за спецтемою та отримав ступінь технічних кандидата наук з матеріалознавства.

З 2009 року по теперішній час працює доцентом кафедри «Обробки металів тиском» Інженерного інституту Запорізького національного університету.

Коло наукових інтересів: захисні покриття, отриманні в умовах СВС, кермети.

Автор близько 60 публікацій, з них: 12 публікацій навчально-методичного характеру, у тому числі 25 публікації у фахових виданнях.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Кругляк Дмитро Олегович