Головна сторінка / Викладачі / Кругляк Дмитро Олегович

Кругляк Дмитро Олегович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра металургійних технологій, екології та техногенної безпеки

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Zoom: Ідентифікатор конференції 8758965133 пароль 4256
  • Четвер – з 14:00 до 15:00
  • Дисципліни

• Технологія металів
    • Кристалографія та мінералогія
    • Термічна обробка
    • Обладнання прокатних цехів
    • Кінцева обробка прокату
    • Експериментальні дослідження процесів ОМТ
    • Суміщені процеси обробки металів тиском
    • Моделювання процесів ОМТ
    • Термомеханічна обробка металів

Народився 24 січня 1987 року в м. Запоріжжя

У 2009 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію та отримав повну вищу освіту за кваліфікацією «Прокатне виробництво» та спеціальністю «Обробка металів тиском».

У 2002 р. вступив до аспірантури денної форми навчання Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю 05.02.01 – «Матеріалознавство».

У 2014 році в Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Матеріалознавство» за спец. темою та отримав ступінь технічних кандидата наук з матеріалознавства.

З 2009 року по теперішній час працює доцентом кафедри «Металургійних технологій, екології та техногенної безпеки» Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

Коло наукових інтересів: захисні покриття, отриманні в умовах СВС, кермети.

Автор близько 70 публікацій, з них: 15 публікацій навчально-методичного характеру, у тому числі 25 публікації у фахових виданнях та 6 публікацій, включених до науко-метричної бази Scopus.

Ідентифікатори:

ORCID      0000-0001-7812-8360